Transport Portugalia ↔ Polska

Nasza firma organizuje transporty na linii Portugalia – Polska oraz Polska – Portugalia. Jeździmy do wszystkich portugalskich miejscowości – jeśli potrzebujesz przewieźć towar do lub z Lizbony, Porto, Bragi, Faro czy Coimbry, skorzystaj z naszych usług! Sprawnie i terminowo przewieziemy każdy ładunek we wskazane przez Ciebie miejsce.

Transport ciężarowy Portugalia

Transport ciężarowy Portugalia

Oferujemy transport ładunków ponadgabarytowych, dbając o bezpieczeństwo transportowanych towarów i sprawną realizację każdego zlecenia. W trosce o zadowolenie Klientów oferujemy usługi dodatkowe, niezbędne podczas przewozu ponadnormatywnego – jeśli zachodzi taka konieczność organizujemy pilotaż cywilny, pilotaż policji oraz zajmujemy się przygotowaniem dokumentów przewozu i zezwoleń oraz organizacją ruchu drogowego na trasie transportu. Zlecając nam transport do i/lub z Portugalii nasi Klienci mogą być pewni, że trafili w dobre ręce. Transport na linii Polska-Portugalia odbywa się z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących standardów bezpieczeństwa i norm prawnych.

Transport z Polski do Portugalii

Wieloletnie doświadczenie w branży TSL w połączeniu z nowoczesną flotą samochodową sprawiły, że w ramach usługi transportu do Portugalii oferujemy:

  • transport maszyn,
  • transport przemysłowych urządzeń elektronicznych,
  • transport materiałów budowlanych,
  • transport ponadgabarytowy i całopojazdowy oraz doładunki.

Nasza firma świadczy również wszelkie usługi spedycyjne przewozu towarów do i z Portugalii. Kompleksowo zajmujemy się wszelkimi sprawami organizacyjnymi, związanymi z transportem międzynarodowym. Inter-Logistic może zaoferować również ubezpieczenie CARGO towarów. Oferujemy także doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z transportem i spedycją do Portugalii.

Koszt transportu do Portugalii

Na sumaryczny koszt naszych usług transportowych składa się kilka czynników, takich jak typ ładunku (ponadgabarytowy, chłodniczy, ładunek ADR), miejsce załadunku oraz rozładunku, dodatkowe usługi (przygotowanie dokumentów, ubezpieczenie CARGO itp.). By poznać dokładny koszt transportu do Portugalii, skorzystaj z naszego kalkulatora stawek. Podane w formularzu dane na temat specyfiki przewozu umożliwią nam na oszacowanie jego ceny. Na każde zapytanie odpowiemy niezwłocznie – napisz do nas i przekonaj się o tym sam.

Skontaktuj się nami  

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Spedycja Portugalia – informacje o Portugalii

Portugalia jest jednym z wysoko rozwiniętych krajów Europy Południowej, składającym się m.in. z archipelagu Madera i Azora. Państwo to sąsiaduje z Hiszpanią oraz wodami Oceanu Atlantyckiego. Portugalia w ostatnim czasie jest coraz częściej wybieranym kierunkiem w branży TSL.

Firma transportowa Portugalia – pewny i bezpieczny transport z Portugalii lub do Portugalii

Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie. W branży przewozów międzynarodowych i krajowych działamy od 1999 roku. Dzięki temu możemy proponować naszym Klientom najwyższej jakości usługi spedycyjne. Doskonale znamy specyfikę krajów, do których wysyłamy towary – nasi wykwalifikowani pracownicy obsługi i doświadczeni kierowcy zawodowi poradzą sobie nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Powierzając nam ładunek, możesz mieć pewność, że jest w dobrych rękach oraz, że zostanie dostarczony bezpiecznie i na czas. Poza spedycją do Portugalii, zajmujemy się również transportem całopojazdowym do innych krajów Unii Europejskiej, do Rosji oraz państw byłego WNP (Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Uzbekistan, Tadżykistan, Armenia, Azerbejdżan), towary przewozimy również do Hiszpanii i Maroka.