Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Spedycja Portugalia ↔ Polska

Nasza firma organizuje transporty w relacji Portugalia – Polska oraz Polska – Portugalia. Jeździmy do wszystkich portugalskich miejscowości – jeśli potrzebujesz przewieźć towar do lub z Lizbony, Porto, Bragi, Faro czy Coimbry, skorzystaj z naszych usług! Sprawnie i terminowo przewieziemy każdy ładunek we wskazane przez Ciebie miejsce.

Transport Portugalia - Polska > firma transportowa Inter Logistic” width=”35%”>Transport ponadnormatywny</h2>
<p>Transport ponadgabarytowy na trasie Portugalia – Polska oraz Polska – Portugalia realizujemy zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami przewozu i normami. Nasza doświadczona kadra i wykorzystanie specjalistycznej floty, dostosowanej do przewozu <strong><a href=ładunków ponadgabarytowych, gwarantują pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów i sprawną realizację każdego zlecenia. Zapewniamy również usługi dodatkowe, niezbędne podczas przewozu ponadnormatywnego – jeśli zachodzi taka konieczność, organizujemy pilotaż cywilny, pilotaż policji oraz zajmujemy się przygotowaniem dokumentów przewozu i zezwoleń oraz organizacją ruchu drogowego na trasie transportu.

Spedycja do Portugalii

Nasza firma świadczy również wszelkie usługi dodatkowe, związane ze spedycją na trasach do i z Portugalii. Kompleksowo zajmujemy się logistyką kontraktową i wszelkimi sprawami organizacyjnymi, związanymi z transportem międzynarodowym. Inter-Logistic może zaoferować tłumaczenie dokumentów i zezwoleń na przewóz oraz ubezpieczenie CARGO towarów. Oferujemy również doradztwo we wszystkich kwestiach, związanych ze spedycją do Portugalii.

Koszt transportu do Portugalii

Na sumaryczny koszt naszych usług transportowych składa się kilka czynników, takich jak typ ładunku (ponadgabarytowy, chłodniczy, ładunek ADR), miejsce załadunku oraz rozładunku, dodatkowe usługi (przygotowanie dokumentów, ubezpieczenie CARGO itp.)

By poznać dokładny koszt transportu do Portugalii, skorzystaj z naszego kalkulatora stawek. Podane w formularzu dane na temat specyfiki przewozu umożliwią nam na oszacowanie jego ceny. Na każde zapytanie odpowiemy niezwłocznie.

Dowiedz się więcej o Inter-Logistic

Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie. W branży przewozów międzynarodowych i krajowych działamy od 1999 roku. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi spedycyjne. Doskonale znamy specyfikę krajów, do których wysyłamy towary – nasi wykwalifikowani pracownicy obsługi i doświadczeni kierowcy zawodowi poradzą sobie nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Powierzając nam ładunek, możesz mieć pewność, że jest w dobrych rękach oraz, że zostanie dostarczony bezpiecznie i na czas.

Poza spedycją do Portugalii, zajmujemy się również transportem do innych krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, państw byłego WNP (Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Uzbekistan, Tadżykistan, Armenia, Azerbejdżan), towary przewozimy ponadto do Mongolii i Maroka.