Transport Szwecja

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty w kierunku Skandynawii. Regularnie wysyłamy samochody do Szwecji i miast takich jak: Sztokholm, Göteborg, Jönköping, Sundsvall i Kiruna, a także wielu innych szwedzkich miejscowości położonych na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto oczekuje bezproblemowej i terminowej dostawy towarów..

Transport do Szwecji

Transport ciężarowy Szwecja
Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Jako doświadczona firma transportowa przyjmujemy zlecenia na transport zróżnicowanych ładunków – od artykułów konstrukcyjnych, przez motoryzacyjne, po urządzenia czy maszyny. Nasza firma oferuje przewóz ładunków o nietypowych rozmiarach wymagających specjalnej obsługi. Transport ze Szwecji do Polski i z Polski do Szwecji to duże przedsięwzięcie logistyczne, dlatego Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie, dając Państwu gwarancję na bezpieczeństwo przewożonych ładunków na każdym etapie realizacji transportu

Cena transportu do Szwecji

Ceny za transport do Szwecji uzależnione są od czynników takich jak m.in.: rodzaj i wymiary ładunku, miejsce załadunku/rozładunku, rodzaj i ilość samochodów specjalistycznej floty samochodowej, terminu załadunku wraz z datą dostawy oraz konieczności usług dodatkowych. Wycenę transportu międzynarodowego do Szwecji ustalamy indywidualnie na podstawie rozmowy z Klientem i po zapoznaniu się z jego oczekiwaniami i specyfiką zlecenia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie czynniki kształtujące cenę przewozu będą brane pod uwagę.

Na naszej stronie internetowej znajduje się kalkulator stawek, który pozwala w szybki i intuicyjny sposób złożyć zapytanie o wycenę usługi. Jedno jest pewne – nasza firma transportowa wyróżnia się na tle konkurencji i oferuje solidny transport do Szwecji.

Transport towarów z Polski do Szwecji

Poza przewozem towarów drobnicowych, naszą ofertę tworzą również usługi związane z transportem ponadnormatywnym. Transport ciężarowy na linii Polska-Szwecja realizowany jest w pełni legalnie w oparciu o prawo transportowe i obowiązujące normy bezpieczeństwa. W związku z tym realizujemy zlecenia, oferując Klientom ubezpieczenie przewożonych towarów w ramach ubezpieczenia OC. Zapewniamy również możliwość wykupienia ubezpieczenia CARGO. Więcej informacji udzielają specjaliści Inter-Logistic Polska Sp. z o.o., dlatego zachęcamy do kontaktu.

Transport międzynarodowy Szwecja

Dokładamy wszelkich starań, aby transport na trasie Polska-Szwecja był bezpieczny i zaplanowany w każdym szczególe. Dostosowujemy się do warunków prawnych i transportowych docelowego kraju, jednak naszym priorytetem jest dopasowanie oferty do oczekiwań Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie z Polski do Szwecji i ze Szwecji do Polski, dzięki czemu potrafimy zapobiegać ewentualnym komplikacjom na trasie.

Transport Skandynawia

Regularne dostawy towarów do krajów skandynawskich zbudowały pozycję Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. na rynku TSL jako eksperta ds. przewozów drobnicowych, całopojazdowych i ponadnormatywnych. Usługi świadczymy przez cały rok. Zapraszamy do współpracy Klientów zainteresowanych spedycją na linii Polska-Szwecja.

Transport ze Szwecji

Organizujemy transport do i ze Szwecji z wykorzystaniem specjalistycznej floty samochodowej, która pozwala na realizację transportu przesyłek drobnicowych i przesyłek całopojazdowych oraz ponadgabarytowych. Do obsługi skomplikowanych zleceń transportowych wykorzystujemy nowoczesne naczepy i ciągniki, co pozwala nam optymalizować czas poświęcony na wykonanie pojedynczego zlecenia. Ponadto regularność dostaw i zaangażowanie w obsługę Klienta pozwalają nam odnaleźć nowych kontrahentów.

Spedycja Szwecja – informacje o Szwecji

Szwecja jest znana z doskonale rozwiniętej infrastruktury drogowej i bezpieczeństwa na trasach. W związku z szybkim rozwojem gospodarczym i ekonomicznym – Skandynawia jest często wybieraną destynacją i ciągle zyskuje nowych kontrahentów w branży TSL. Firmy transportowe w Szwecji przyjmują setki zleceń na przewozy również z uwagi na fakt, że Szwecja jest jednym z większych państw skandynawskich.

Inter-Logistic – pewny i bezpieczny transport do Szwecji lub z Szwecji

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 23 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Spełnianie oczekiwań Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic. Nasza firma spedycyjna czeka na Państwa pytania – wybierz nasze usługi transportowe.