Transport Szwecja

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty w kierunku Skandynawii. Regularnie wysyłamy samochody do Szwecji i miast takich jak: Sztokholm, Göteborg, Jönköping, Sundsvall i Kiruna, a także wielu innych szwedzkich miejscowości położonych na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto oczekuje bezproblemowej i terminowej dostawy towarów..

Transport do Szwecji

Inter LogisticOrganizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Jako doświadczona firma transportowa przyjmujemy zlecenia na transport zróżnicowanych ładunków – od artykułów konstrukcyjnych, przez motoryzacyjne, po urządzenia czy maszyny. Nasza firma oferuje przewóz ładunków o nietypowych rozmiarach wymagających specjalnej obsługi. Transport ze Szwecji do Polski i z Polski do Szwecji to duże przedsięwzięcie logistyczne, dlatego Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie, dając Państwu pewność starań o bezpieczeństwo przewożonych ładunków na każdym etapie realizacji transportu.

Cena transportu do Szwecji

Ceny za transport do Szwecji uzależnione są od czynników takich jak m.in.: rodzaj i wymiary ładunku, miejsce załadunku/rozładunku, rodzaj i ilość samochodów specjalistycznej floty samochodowej, terminu załadunku wraz z datą dostawy oraz konieczności usług dodatkowych. Wycenę transportu międzynarodowego do Szwecji ustalamy indywidualnie na podstawie rozmowy z Klientem i po zapoznaniu się z jego oczekiwaniami i specyfiką zlecenia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie czynniki kształtujące cenę przewozu będą brane pod uwagę.

Na naszej stronie internetowej znajduje się kalkulator stawek, który pozwala w szybki i intuicyjny sposób złożyć zapytanie o wycenę usługi. Jedno jest pewne – nasza firma transportowa wyróżnia się na tle konkurencji i oferuje solidny transport do Szwecji.

Transport towarów z Polski do Szwecji

Poza przewozem towarów drobnicowych, naszą ofertę tworzą również usługi związane z transportem ponadnormatywnym. Transport ciężarowy na linii Polska-Szwecja realizowany jest w pełni legalnie w oparciu o prawo transportowe i obowiązujące normy bezpieczeństwa. W związku z tym realizujemy zlecenia, oferując Klientom ubezpieczenie przewożonych towarów w ramach ubezpieczenia OC. Oferujemy również możliwość wykupienia ubezpieczenia CARGO. Więcej informacji udzielają specjaliści Inter-Logistic Polska Sp. z o.o., dlatego zachęcamy do kontaktu.

Transport międzynarodowy Szwecja

Dokładamy wszelkich starań, aby transport na trasie Polska-Szwecja był bezpieczny i zaplanowany w każdym szczególe. Dostosowujemy się do warunków prawnych i transportowych docelowego kraju, jednak naszym priorytetem jest dopasowanie oferty do oczekiwań Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie z Polski do Szwecji i ze Szwecji do Polski, dzięki czemu potrafimy zapobiegać ewentualnym komplikacjom na trasie.

Transport Skandynawia

Regularne dostawy towarów do krajów skandynawskich zbudowały pozycję Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. na rynku TSL jako eksperta ds. przewozów drobnicowych, całopojazdowych i ponadnormatywnych. Usługi świadczymy przez cały rok. Zapraszamy do współpracy Klientów zainteresowanych spedycją na linii Polska-Szwecja.

Transport ze Szwecji

Organizujemy transport do i ze Szwecji z wykorzystaniem specjalistycznej floty samochodowej, która pozwala na realizację transportu przesyłek drobnicowych i przesyłek całopojazdowych oraz ponadgabarytowych. Do obsługi skomplikowanych zleceń transportowych wykorzystujemy nowoczesne naczepy i ciągniki, co pozwala nam optymalizować czas poświęcony na wykonanie pojedynczego zlecenia. Ponadto regularność dostaw i zaangażowanie w obsługę Klienta pozwalają nam odnaleźć nowych kontrahentów.

Spedycja Szwecja – informacje o Szwecji

Szwecja jest znana z doskonale rozwiniętej infrastruktury drogowej i bezpieczeństwa na trasach. W związku z  szybkim rozwojem gospodarczym i ekonomicznym – Skandynawia jest często wybieraną destynacją i ciągle zyskuje nowych kontrahentów w branży TSL. Firmy transportowe w Szwecji przyjmują setki zleceń na przewozy również z uwagi na fakt, że Szwecja jest jednym z większych państw skandynawskich.

Inter-Logistic – pewny i bezpieczny transport do Szwecji lub z Szwecji

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 23 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Spełnianie oczekiwań Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska. Nasza firma spedycyjna czeka na Państwa pytania – wybierz nasze usługi transportowe!