Transport Słowacja

Słowacja to państwo zlokalizowane w Europie Środkowej, które cieszy wśród naszych klientów coraz większym zainteresowaniem. Regularnie realizujemy zlecenia na transport na trasie Słowacja Polska i Polska Słowacja, zwłaszcza do Bratysławy, Bańskiej Bystrzycy, Żyliny, Preszowa, Nitry, Koszyc i Wysokie Tatry, a także do wielu innych słowackich miast, położonych na obszarze całego kraju. Przekonaj się, jak wiele mamy Ci do zaoferowania na tym kierunku.

Transport ciężarowy Słowacja

Transport ciężarowy Słowacja
Transport ciężarowy towarów na Słowację i ze Słowacji to nasza codzienność. Na rynku transportu i spedycji działamy od 17 lat, starając się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, realizując zlecenia z dbałością każdy szczegół. Transport na trasie Słowacja Polska wykonujemy regularnie, oferując kompleksowe usługi transportowe.

Transport ze Słowacji

Gospodarka na Słowacji rozwija się coraz prężniej, co czyni ją coraz ciekawszym kierunkiem dla przedsiębiorców, a zlecenia transportu towarów i transport ze Słowacji cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Nasza firma obsługuje każdego klienta, oferując przewóz ładunków bezpiecznie i terminowo. Realizujemy transporty całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL). Przyjmujemy zlecenia także na transport drobnicowy i paletowy w konkurencyjnej cenie.

Transport maszyn i towarów do/ze Słowacji

Transport w relacji Polska Słowacja i Słowacja Polska obsługujemy regularnie. Najczęściej jest to transport maszyn budowlanych, a także materiałów budowlanych m.in. transport okien i drzwi. Przewozimy również elementy metalowe i wyroby z tworzyw sztucznych i wiele innych. Są to zarówno małe ładunki drobnicowe na palecie jak i o wielkich gabarytach. Posiadamy sprawną flotę różnorodnych pojazdów 3,5 tony DCM, 6 ton, 10 ton, 12 ton i 24 tony, w tym zestawy z naczepą typu plandeka. Dysponując tak licznym taborem, jesteśmy gotowi do realizacji każdego Twojego zlecenia na transport towarów na trasie Polska Słowacja.

Transport na Słowację

Nasze ciężarówki sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie docierają do większości zakątków Słowacji. Bogata flota pojazdów oraz doświadczona kadra specjalistów od spedycji na Słowację jest w stanie sprostać niemal każdemu zleceniu na transport do Słowacji. Indywidualne podejście do klienta natomiast sprzyja optymalizacji kosztów, co pozwala nam oferować usługi transportu na Słowację w konkurencyjnych cenach. Chcesz zlecić nam kompleksowy transport na trasie Polska Słowacja? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Spedycja Słowacja — informacje o Słowacji

Słowacja to państwo w Europie Środkowej, w którym aż 61% zajmują liczne pasma górskie. Nie posiada zbyt wiele surowców naturalnych, natomiast dość mocno rozwija się przemysł i rolnictwo. Chętnie uprawia się tutaj pszenicę i kukurydzę, a także hoduje zwierzęta. Na uwagę zasługuje również wiele gałęzi przemysłu, ale przede wszystkim hutnictwo i motoryzacja. Na Słowacji wiele przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej przeniosło swoje zakłady produkcyjne właśnie na Słowację, z których następnie odbywają się transporty na cały świat.

Firma transportowa Słowacja — pewny i bezpieczny transport na Słowację lub ze Słowacji

Zdobyte przez nas doświadczenie jako firma spedycyjna pozwala nam realizować bezpieczny transport ciężarowy w relacji Polska Słowacja i odwrotnie. Jako firma transportowa z bogatym doświadczeniem, zajmujemy się kompleksową obsługą niemal każdego zlecenia. Nasz profesjonalizm widać na każdym etapie, zarówno podczas organizacji jak i realizacji transportu ciężarowego na Słowację. Jeśli chcesz zatem z nami współpracować, skontaktuj się z nami. Przekonaj się, że organizujemy transporty Polska – Słowacja, które docierają na miejsce przeznaczenia szybko i sprawnie.