Transport i spedycja Czechy ↔ Polska

Inter-Logistic Polska specjalizuje się w transporcie i spedycji z Czech do Polska oraz z Polski do Czech. Regularnie wysyłamy samochody do Pragi, Ostrawy, Brna, Pilzna a także wielu innych czeskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju.

Transport do Czech – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy

Inter LogisticOd 20 lat zajmuje się transportem całopojazdowym oraz częściowym zarówno w imporcie, jak i eksporcie do Czech. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej w tym czasie, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Nasza oferta na kierunku czeskim to nie tylko ładunki standardowe. Zajmujemy się również organizacją transportów ponadgabarytowych w relacjach Polska – Czechy i Czechy – Polska. Ładunki ponadnormatywne przewozimy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewniając wymagane zezwolenia.

Ładunki, które przewozi nasza firma zawsze są ubezpieczone w ramach OC przewoźnika. Jeżeli Klienci mają takie życzenie, to możemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie CARGO na dany przewóz.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń.

Koszt transportu do Czech

Całkowity koszt naszych usług transportowych zależy od kilku, indywidualnych czynników. Są to m.in.:
• typ ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy
• relacja – miejsca załadunku oraz miejsce rozładunku
• termin – data załadunku, data dostawy
• rodzaj samochodu – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do przewozu ładunków ponadnormatywnych
• inne czynności – ubezpieczenie CARGO, tłumaczenie dokumentów itp.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładny koszt transportu do Czech lub transportu z Czech, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych danych określimy cenę transportu Państwa ładunku. Odpowiadamy niezwłocznie.

Inter-Logistic – pewny i bezpieczny transport do Czech

Nasza firma zajmuje się międzynarodową spedycją od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie różnorodnych ładunków jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższej jakości, terminowe i bezpieczne usługi spedycyjne.
Poza transportem do Czech, organizujemy również przewóz towarów do innych krajów UE, a także do krajów byłego bloku wschodniego.