Transport Czechy

Czechy są krajem Europy Środkowej, graniczącym z Polską, Niemcami, Austrią i Słowacją. To jeden z głównych kierunków naszej działalności, dlatego regularnie realizujemy przewozy towarów na trasie Polska – Czechy i Czechy – Polska. Wysyłamy samochody do Pragi, Ostrawy, Brna, Liberca, Ołomuńca i Pilzna, a także wielu innych czeskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju.

Transport ciężarowy Czechy

Transport ciężarowy Czechy
Inter-Logistic Polska specjalizuje się w transporcie i spedycji z Czech do Polski oraz z Polski do Czech. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, któremu można zaufać i powierzyć transport ładunków. Ogromną wagę przykładamy do jakości świadczonych usług.

Transport do Czech

Zauważamy, że w ostatnich latach polskie produkty cieszą się coraz to większym zainteresowaniem i wzrasta zapotrzebowanie na transport towarów do Czech. Oferujemy przewóz ładunków standardowych, a także zajmujemy się organizacją transportów ponadgabarytowych, przewożąc je zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Transport maszyn i towarów do/z Czech

Transport i spedycja międzynarodowa w relacji Czechy – Polska to kierunek, który bardzo chętnie obsługujemy. Intensywny rozwój m.in. technologiczny kraju sprawia, że czeski rynek transportowy jest dla nas bardzo atrakcyjny. Organizujemy transport maszyn rolniczych i budowlanych oraz przemysłowych, stolarskich i wielu innych. Zajmujemy się przewozem produktów przemysłowych, rolniczych, materiałów budowlanych itp. Dysponujemy liczną i zróżnicowaną flotą samochodów, która umożliwia nam transport towarów o rozmaitych gabarytach i wadze. Korzystamy z samochodów ciężarowych od 3,5 tony DMC do 24 ton ładowności oraz zestawów przystosowanych do przewozu ładunków ponadgabarytowych.

Cena transportu do Czech

Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie i spedycji między Polską a Czechami umożliwia nam zaoferowanie atrakcyjnej oferty, dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Całkowity koszt usług transportowych zależy od czynników takich jak:
• typ ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy
• relacja – miejsca załadunku oraz miejsce rozładunku
• termin – data załadunku, data dostawy
• rodzaj samochodu – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do przewozu ładunków ponadnormatywnych
• inne czynności – ubezpieczenie CARGO, tłumaczenie dokumentów itp.

Jeśli poszukujecie zatem Państwo solidnego transportu na trasie Polska – Czechy, zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością określimy cenę. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Transport z Czech

Jesteśmy firmą transportową, która zajmuje się importem towarów z Czech transportem całopojazdowym, częściowym i ponadgabarytowym. Nieustannie modernizowana i uzupełniania flota samochodów ciężarowych umożliwia przewóz różnorodnych ładunków. Poruszając się po terenie Czech, pamiętamy o koniecznych opłatach drogowych. Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony zobowiązane są do posiadania winiety. Samochody o większym tonażu natomiast muszą uiścić opłatę drogową zwaną mytem. Znając wszystkie te procedury, jesteśmy w stanie oferować sprawny i szybki a przede wszystkim bezpieczny transport przez Czechy.

Spedycja Czechy — informacje o Czechach

Czechy to państwo śródlądowe, w większości wyżynno-górskie. Od północy graniczy z Polską, od zachodu z Niemcami, od południa z Austrią a od wschodu ze Słowacją. Przyciąga na swoje tereny wielu turystów urokliwymi miastami i miasteczkami, a także zachwycającą naturą. Skupia też uwagę wielu inwestorów i przedsiębiorców, co sprawia, że transport międzynarodowy na trasie Czechy Polska rozwija się bardzo prężnie i z roku na rok wykonujemy coraz więcej kursów. Duża w tym zasługa doskonale rozplanowanej sieci dróg. Długość autostrad to 1328 km (stan na 01.01.2021), podczas gdy w budowie są kolejne.

Firma transportowa Czechy – pewny i bezpieczny transport do Czech lub z Czech

Zdobyte przez nas doświadczenie zarówno w imporcie jak i eksporcie umożliwia nam sprawne realizowanie transportu. Działamy kompleksowo, kładąc duży nacisk na pewność i bezpieczeństwo każdego transportu. Załatwiamy wszelkie formalności, planujemy i realizujemy przesyłki, nie zapominając o niezbędnych kontrolach na każdym etapie realizacji zlecenia. Ładunki, które przewozimy zawsze są ubezpieczone w ramach OC przewoźnika, a na wyraźne życzenie klienta możemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie CARGO na dany przewóz. Zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszego klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W razie jakichkolwiek pytań i chęci otrzymania oferty na transport do Czech i z Czech, zapraszamy do kontaktu. Organizujemy również przewóz towarów do innych krajów.