Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Transport i spedycja Belgia ↔ Polska

 

Inter LogisticOd 20 lat zajmujemy się transportem w relacjach Włochy – Polska oraz Polska – Włochy. Regularnie wysyłamy samochody do Brukseli, Antwerpii, Liège, Brugii i Mons, a także wielu innych belgijskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Jeżeli potrzebują Państwo przewieźć ładunek do Belgii bądź z Belgii, zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą komunikatora, formularza, kalkulatora stawek, mailowo bądź telefonicznie.

Transport do Belgii – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy

Na kierunku belgijskim oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług transportowo-spedycyjnych: przewóz ładunków częściowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytów.

Do realizacji transportów częściowych i całopojazdowych do Belgii wykorzystujemy zarówno mniejsze auta (tzw. busy do 3,5t DMC), „solówki” oraz naczepy i zestawy. Nasza oferta obejmuje zarówno transport chłodniami, jak i firankami. Jeżeli chodzi o ponadgabaryty to korzystamy ze specjalistycznej floty przystosowanej do przewozu ładunków ponadnormatywnych.

Wszystkie przewożone przez nas towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Dbamy o to, aby pokrywało ono wartość zgodnie z Konwencją CMR. Dla naszych Klientów możemy również ubezpieczyć ładunek w ramach ubezpieczenia CARGO. Jeżeli chodzi o koszt, to o jego wysokości poinformują Państwa nasi specjaliści.

Oprócz działalności transportowo-spedycyjnej posiadamy również biuro tłumaczeń. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z usług tłumaczeń pisemnych bądź ustnych, również dla celów niezwiązanych z transportem, zapraszamy do kontaktu.

Koszt transportu do Belgii lub transportu z Belgii

Całkowity koszt naszych usług transportowych jest zależny m.in. od następujących czynników:
• rodzaj ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy
• relacja – miejsce załadunku/rozładunku
• terminy – data załadunku, data dostawy
• wymagany samochód – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do przewozu ładunków ponadnormatywnych
• inne czynności – ubezpieczenie CARGO itp.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładny koszt transportu do Belgii lub z Belgii, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych w formularzu danych oszacujemy cenę przewozu danego ładunku. Gwarantujemy niezwłoczną odpowiedź.

Dowiedz się więcej o Inter-Logistic Polska

To, co wyróżnia naszą firmę spedycyjną to wieloletnie doświadczenie – w branży działamy od 1999 roku. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę oraz pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Realizujemy również transport na terenie całej Polski oraz do państw Unii Europejskiej (m.in. Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Niemiec, Holandii), a także do krajów byłej WNP – Rosji, Białorusi, Ukrainy. Nasze usługi to poza transportem również biuro tłumaczeń. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z tego typu usług – serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!