Transport Belgia

Od ponad 20 lat zajmujemy się transportem w relacjach Belgia – Polska oraz Polska – Belgia. Regularnie wysyłamy samochody do Brukseli, Antwerpii, Liège, Brugii i Mons, a także wielu innych belgijskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Jeżeli potrzebujesz przewieźć ładunek do Belgii, bądź z Belgii, zapraszamy do kontaktu z nami. Możliwości masz wiele, możesz wybrać: komunikator, formularz, mail bądź telefon.

Transport ciężarowy Belgia

Transport ciężarowy Belgia

Na kierunku belgijskim oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług transportowo-spedycyjnych: przewóz ładunków częściowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytów (np. maszyn).

Do realizacji transportów częściowych i całopojazdowych do Belgii wykorzystujemy zarówno mniejsze auta (do 3,5 tony DMC, które są dobrą opcją, jeśli interesuje Cię transport busem do Belgii), „solówki” oraz naczepy i zestawy. Nasza oferta obejmuje zarówno transport chłodniami, jak i firankami. Jeżeli chodzi o ponadgabaryty, to korzystamy ze specjalistycznej floty przystosowanej do przewozu ładunków ponadnormatywnych.

Transport do Belgii z Polski

W Inter-Logistic skrupulatnie planujemy całą trasę. Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie sprawnie przetransportować interesujące Cię towary, a przy tym oferujemy konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę, jeśli interesuje Cię zajmująca się przewozem z i do Belgii firma transportowa.

Transport towarów do Belgii

Jak już wcześniej zostało wspomniane, w Inter-Logistic Polska możemy przetransportować towary o różnych gabarytach. Na trasie Polska-Belgia lub Belgia-Polska oferujemy przewóz towarów ponadgabarytowych, całopojazdowych lub ładunków częściowych.

Transport z Belgii

Dlaczego warto powierzyć przewóz z Polski do Belgii właśnie nam? To, co wyróżnia naszą firmę spedycyjną to wieloletnie doświadczenie – w branży działamy od 1999 roku. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę oraz pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Wszystkie zlecenia staramy się wykonać rzetelnie i profesjonalnie. Realizujemy również transport na terenie całej Polski oraz do państw Unii Europejskiej (m.in. Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Niemiec, Holandii), a także do krajów byłej WNP – Rosji, Białorusi, Ukrainy.

Spedycja Belgia – informacje o Belgii

Ile kosztuje transport na trasie Polska-Belgia? Całkowity koszt naszych usług transportowych jest zależny od kilku czynników, takich jak:

  • rodzaj ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy;
  • relacja – miejsce załadunku/rozładunku;
  • terminy – data załadunku, data dostawy;
  • wymagany samochód – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do przewozu ładunków ponadnormatywnych;
  • inne czynności – ubezpieczenie CARGO itp.

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt transportu z Polski do Belgii lub z Belgii do Polski, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych w formularzu danych oszacujemy cenę przewozu danego ładunku.

Firma transportowa Belgia – pewny i bezpieczny transport z Belgii lub do Belgii

W Inter-Logistic Polska przywiązujemy wagę do bezpieczeństwa transportu. Dlatego też wszystkie przewożone przez nas towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Dbamy o to, aby pokrywało ono wartość zgodnie z Konwencją CMR. Na życzenie naszych Klientów możemy również ubezpieczyć ładunek w ramach ubezpieczenia CARGO. Jeżeli chodzi o koszt, to o jego wysokości poinformują Cię nasi specjaliści.