Transport Norwegia

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport towaru w kierunku Skandynawii – zarówno Norwegii, jak i Szwecji. Regularnie wysyłamy naszą flotę samochodową do Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger i Bodø, a także wielu innych norweskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia na transport do Norwegii z Polski, pokazując Klientom, czym jest profesjonalna obsługa projektów transportowych.

Transport do Norwegii

Transport ciężarowy Norwegia

Jako przewoźnik na linii Polska-Norwegia działamy szybko i terminowo, nie idąc przy tym na żadne kompromisy. Oferujemy przewóz towarów zróżnicowanych — od logistyki przedsięwzięcia transportowego, przez przesyłki i ładunki drobnicowe, po transport ponadgabarytowy. Pomagamy Klientom zorganizować i zrealizować zlecenia na transport paletowy, przewóz artykułów z branży motoryzacyjnej, prefabrykatów i produktów budowlanych czy urządzeń. W ramach naszych usług zajmujemy się nie tylko organizacją przejazdu, ale również formalnościami związanymi z przejazdem zagranicę. Reprezentujemy Klienta w kontaktach z krajem docelowym, zachowując przy tym ciągłość dostaw i dbając o wizerunek firmy.

Transport do Norwegii ceny

Cennik transportu na linii Norwegia-Polska ustalany jest indywidualnie na podstawie zebranych informacji. Współpraca i wstępna wycena rozpoczyna się od rozmowy z Klientem i uzgodnienia szczegółów przewozu, tj. wagi i wymiarów załadunku, terminu załadunku i rozładunku i innych czynników kształtujących cenę. Na naszej stronie znajduje się dedykowany kalkulator, z pomocą którego Klient może obliczyć koszt transportu towarów do Norwegii. Zachęcamy do kontaktu — nasza firma transportowa jest otwarta na współpracę.

Transport towarów z Polski do Norwegii

Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem służą Państwu pomocą, udzielając cennych porad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia, czyli transportu do Norwegii. Ze względu na swoją specyfikę przewóz rzeczy do Norwegii wymaga zaplanowania i wnikliwej analizy procesu logistycznego, dlatego usługi transportowo-spedycyjne świadczymy z uwzględnieniem przepisów prawa międzynarodowego i prawa transportowego. Od lat realizujemy usługi transportowe zachowując łańcuch dostaw i wykorzystując w codziennej pracy rozbudowaną i w pełni bezpieczną flotę samochodową.

Transport ponadgabarytowy Norwegia

Specjalizacją naszej firmy jest transport ponadgabarytowy, który stanowi jedną z najczęściej wybieranych usług związanych z przewozami na linii Polska-Norwegia. Ten rodzaj ładunków wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu i floty samochodowej, a także odpowiedniego zabezpieczenia na czas przewozu. Transport w Norwegii ładunków ponadnormatywnych realizujemy z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, dzięki czemu z pomocą naszej firmy Klient ma możliwość zdobycia rynku zagranicznego.

Skontaktuj się nami  

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Transport z Norwegii

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzanie kompleksowych usług spedycyjno-transportowych na terenie Norwegii. Specjaliści Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. posiadają wieloletnie doświadczenie w branży TSL, które zaowocowało bogatą ofertą usług spedycyjno-transportowych realizowanych w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Dzięki zaangażowaniu i specjalistycznej wiedzy każdy Klient może mieć pewność, że nawet najbardziej wymagające zlecenie będzie zrealizowane terminowo i profesjonalnie. Od lat podejmujemy się transportu z Norwegii, współpracując z najlepszymi specjalistami

Spedycja Norwegia — informacje o Norwegii

Norwegia należy do ścisłej czołówki wysoko rozwijających się krajów Europy Północnej. Jest to kraj charakteryzujący się wysokim poziomem dobrobytu, dobrze rozwiniętymi sektorami przemysłu — w tym transportem, spedycją i branżą usługową. Na rynku TSL coraz częściej pojawia się potrzeba organizacji przewozu rzeczy na linii Norwegia-Polska i Polska-Norwegia. Między Polską a Norwegią istnieje tzw. Porozumienie o Europejskim Obszarze Gospodarczym, które pozwala na wymianę handlową pomiędzy krajami. Przepisy prawne stanowią podstawę naszej działalności i w tej kwestii nie idziemy na żadne kompromisy.

Inter-Logistic – pewny, bezpieczny i tani transport do Norwegii lub z Norwegii

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 19 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska. Poszukujesz firmy transportowej oferującej usługi w Norwegii? Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. oferuje swoim klientom kompleksową pomoc, fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wystarczy się z nami skontaktować, aby zobaczyć, że warto nam zaufać. Nasza firma spedycyjna czeka na Państwa!