Transport Słowenia

Transport Polska — Słowenia stanowi ważną część naszej działalności. Wysyłamy nasze pojazdy regularnie do różnych słoweńskich miast. Są to m.in. Lublana, Maribor, Koper, ale także wiele innych miejscowości na całym terytorium kraju. W Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. angażujemy się w pełni, by dostarczyć ładunki bezpiecznie i tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do współpracy!

Transport ciężarowy Słowenia

Transport ciężarowy Słowenia

Możemy zauważyć, że w ciągu ostatnich lat zwiększa się popyt na polskie produkty w Słowenii, co powoduje wzrost zapotrzebowania na transport towarów między tymi krajami. W naszej ofercie znajduje się transport standardowy, jak również organizacja transportów ponadgabarytowych, które przewozimy zgodnie z aktualnymi przepisami. Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie i zawsze są gotowi do udzielenia pomocy oraz cennych wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia.

Transport maszyn i towarów do/ze Słowenii

Możemy zaoferować Państwu transport i spedycję międzynarodową pomiędzy Słowenią a Polską. Widzimy duży potencjał w słoweńskim rynku transportowym, na co wpływ ma rozwój technologiczny tego kraju. Nasze usługi obejmują m.in. transport maszyn rolniczych i budowlanych, produktów przemysłowych, rolniczych oraz materiałów budowlanych. Posiadamy różnorodną flotę samochodów, która umożliwia przewóz ładunków o różnych gabarytach i wagach. Oferujemy samochody ciężarowe o DMC od 3,5 tony do 24 ton ładowności oraz zestawy przystosowane do transportu ponadgabarytowego.

Transport ze Słowenii

Nasza firma transportowa specjalizuje się w imporcie towarów ze Słowenii za pomocą transportu całopojazdowego, częściowego (drobnicowego) i ponadgabarytowego. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, która pozwala nam na przewóz różnorodnych ładunków. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie procedur transportowych, oferujemy naszym klientom sprawny, szybki i przede wszystkim bezpieczny transport ze Słowenii. Ponadto każdą ofertę wyceniamy dla klienta indywidualnie i świadczymy usługi transportowe z niemalże każdej miejscowości w Słowenii do Polski.

Spedycja Słowenia — charakterystyka rynku słoweńskiego

Słowenia to kraj zlokalizowany w Europie Środkowej, który znajduje się na wybrzeżu Adriatyku. Sąsiaduje z Węgrami na wschodzie, Włochami na zachodzie, Austrią na północy oraz Chorwacją na południu. Po zakończeniu długotrwałego kryzysu ekonomicznego, sytuacja gospodarcza w tamtym regionie rozwija się dynamicznie. Przemysł opiera się głównie na eksporcie produktów i usług, a konsumenci coraz bardziej zwracają uwagę na jakość towarów pochodzących z zagranicy. W wyniku tego rośnie zapotrzebowanie na usługi z branży transportu, spedycji i logistyki. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług w tej branży, oferując transport dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki różnorodności pojazdów i ich ładowności, każdy towar może być przetransportowany, również te, które wymagają skoordynowania wielu czynników logistycznych.

Firma transportowa Słowenia – pewny i bezpieczny transport do Słowenii lub ze Słowenii

Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej, posiadamy doskonałą znajomość jej specyfiki. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo transportowanych ładunków. W firmie Inter-Logistic Polska wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, co ma wpływ na zadowolenie z naszych usług i bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków. Zapraszamy do kontaktu!