Transport Macedonia

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty na kierunku macedońskim. Regularnie wysyłamy samochody do Skopje, Bitola, Kumanowo, Prilep i Tetowo, a także wielu innych macedońskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Sprawdź, w jaki sposób możesz z nami zrealizować transport międzynarodowy z i do Macedonii.
Transport ciężarowy Macedonia

Transport ciężarowy Macedonia

W Inter-Logistic realizujemy transport ciężarowy z i do Macedonii. Mamy spore doświadczenie w transporcie ładunków całopojazdowych, a także przewozie ładunków ponadgabarytowych. Możemy zorganizować z i do Macedonii transport całopojazdowy i częściowy zarówno w eksporcie, jak i w imporcie.

Transport z Polski do Macedonii

W Inter-Logistic jesteśmy w stanie przewieźć towary o różnych gabarytach. Oferujemy Państwu m.in. transport urządzeń, pojazdów lub maszyn, takich jak agregaty, czy ciągniki rolnicze. Możemy też przewieźć maszyny przemysłowe, stolarskie lub budowlane.

Transport towarów i maszyn do/z Macedonii

Macedonia znana jest z rolnictwa oraz przemysłu przetwórczego, na jej terenie można znaleźć złoża węgla brunatnego oraz rud żelaza. Aktualnie głównym partnerem handlowym Macedonii Północnej jest Unia Europejska, która odpowiada aż za 60% eksportu z tego kraju i 48% jego importu. Co najczęściej jest transportowane? Najważniejsze produkty dla UE to stopy żelazo-niklowe, żelazo, stal i tekstylia. Z kolei Republika Macedonii Północnej importuje ropę naftową, energię elektryczną, wyroby walcowane płaskie i stalowe oraz pojazdy.

Transport z Macedonii do Polski

Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie na trasie Macedonia-Polska. Pracownicy Inter-Logistic z wieloletnim doświadczeniem służą Ci pomocą oraz cennymi radami i wskazówkami na każdym etapie realizacji zlecenia.

Spedycja Macedonia – informacje o Macedonii

Republika Macedonii Północnej to państwo leżące w Europie Południowej. Mimo że w gospodarce krajowej jest wiele do poprawy, to kraj ma spory potencjał dla zagranicznych firm (mała ilość biurokracji czy niskie podatki przemawiają za założeniem własnego biznesu w tym kraju), a to także przekłada się na transport towarów z i do Macedonii, który (dzięki temu, że transport i spedycja międzynarodowa są niezwykle rozwinięte) jest prostszy niż kiedyś.

Macedonia znajduje się na Półwyspie Bałkańskim, sąsiaduje z takimi krajami jak Albania, Grecja, Bułgaria, Kosowo oraz Serbia. To przede wszystkim kraj o charakterze wyżynnym i górskim, który co prawda nie ma dostępu do morza, ale na jego terenie zlokalizowane są trzy parki narodowe, kanion Matka czy jezioro Prespa. Największym miastem i jednocześnie stolicą Macedonii jest Skopje. Inne znane miasta to Ochryda, Sztip, Wełes, Prilep, Bitola i Kumanowo.

Firma transportowa Macedonia – pewny i bezpieczny transport z Macedonii lub do Macedonii

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 19 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom m.in. kompleksową obsługę, sprawny i szybki kontakt z naszymi pracownikami, konkurencyjne ceny, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W Inter-Logistic mamy również indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.