Transport Dania

Dania to niewielkie skandynawskie państwo położone w Europie Północnej, w Jutlandii. To jeden z głównych filarów naszej działalności. Regularnie realizujemy zlecenia na transport towarów na trasie Dania Polska i Polska Dania, zwłaszcza do Kopenhagi, Odense, Horsens, Viborg, Kolding, Esbjerg, Randers, Aarhus i Aalborga a także wielu innych duńskich miejscowości, położonych na terytorium całego kraju.
Transport ciężarowy Dania

Transport ciężarowy Dania

Poszukujesz przewoźnika, któremu mógłbyś powierzyć transport towarowy na trasie Polska – Dania? Na rynku działamy nieprzerwanie od 17 lat. Świadczymy usługi transportowe, których jakość staramy się stale ulepszać. Przewozy z Danii do Polski oraz z Polski do Danii staramy się wykonywać regularnie, oferując naszym klientom kompleksową obsługę.

Transport z Danii

Dania to kraj niezwykle wysoko rozwinięty. Okazuje się, że jest samowystarczalny energetycznie. Ponadto wydobywa się tam surowce naturalne tj. ropa naftowa, węgiel brunatny, gaz ziemny i torf. Ponadto duży nacisk kładzie się na rozwój przemysłu, zwłaszcza maszynowego, papierniczego, spożywczego czy też budowlanego. Produkcja jest dużo wyższa niż potrzeby państwa, dlatego nadwyżki są eksportowane do innych krajów europejskich. Stąd transport z Danii do Polski chętnie obsługujemy. Realizujemy transport całopojazdowy (FTL) oraz częściowy (LTL) jak i drobnicowy, także na palecie. Cena naszych usług w transporcie międzynarodowym jest konkurencyjna, a przesyłki docierają do odbiorców bezpiecznie na czas. Możemy oferować transport ciężarowy z Danii niemal każdego towaru. Nie zajmujemy się przewozem osób i nie oferujemy przejazdów z kierowcą ani przeprowadzek na trasie Dania Polska.

Transport maszyn i towarów do/z Danii

Transport w relacji Dania Polska to kierunek, który bardzo chętnie obsługujemy. Jest to najczęściej transport maszyn i urządzeń mechanicznych. Przewozimy także sprzęt elektroniczny oraz materiały budowlane i wykończeniowe, tj. okna, szyby, drzwi, a także artykuły spożywcze i rolnicze. Posiadamy sprawną flotę pojazdów, które pozwalają nam transportować towary o rozmaitej wadze i gabarytach. Korzystamy z samochodów ciężarowych 3,5 tony DCM, 6 ton, 10 ton, 12 ton, a nawet 24 tony.

Transport do Danii

Dania to doskonale skomunikowane państwo, przez które przebiega sieć dróg o łącznej długości aż ponad 72 000 km. To właśnie tam znajduje się najdłuższy most w Europie, łączący Danię ze Szwecją. Nasze ciężarówki mogą swobodnie się poruszać po kraju oraz bezpiecznie i terminowo dotrzeć do wielu jego zakątków. Zauważamy, że rynek przewozowy na tym kierunku bardzo dynamicznie w ostatnim czasie się rozwija a transport z Polski do Danii ciężarówkami organizujemy coraz częściej. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie służą pomocą.

Spedycja Dania – informacje o Danii

Dania jest państwem skandynawskim, którego 70% powierzchni zajmuje Półwysep Jutlandzki, a pozostałą część stanowią wyspy, niewiele z nich jest zamieszkałych. Graniczy od południa z Niemcami a przez cieśninę Sund ze Szwecją. Ze względu na specyficzne położenie, transport do Danii odbywa się drogą lądową lub morską. Dzięki wysoce rozwiniętej infrastrukturze, kraj ten uchodzi za główny ośrodek koordynacji działalności gospodarczej oraz za najdynamiczniej rozwijający się region Europy Północnej. To państwo od lat prowadzące otwartą gospodarkę, dlatego wymiana handlowa i spedycja w Danii osiągają tak wysoki poziom a nasze transporty na tym kierunku są coraz częstsze.

Firma transportowa Dania – pewny i bezpieczny transport do Danii lub z Danii

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam realizować bezpieczny transport do Danii z Polski i odwrotnie. Działamy kompleksowo. Załatwiamy wszelkie formalności, planujemy i na bieżąco staramy się kontrolować przebieg trasy, a także wszystko, co jest z wyjazdem z Danii do Polski związane. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz otrzymać ofertę na transport do Danii i poznać ceny i nasze stawki, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego zlecenia.