O firmie

 • Firma transportowa Inter Logistic Polska

  O naszej firmie

  Jesteśmy firmą transportową działającą w branży spedycji i logistyki od 1999r. Organizujemy transporty całopojazdowe, ponadnormatywne, ADR – niebezpieczne oraz ładunki częściowe. Działamy na terenie Polski oraz całej Europy Zachodniej (Francja, Belgia, Holandia, Hiszpania, Portugalia itp.), a także Europy Wschodniej, w na terenie krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw (np. Ukraina, Białoruś) oraz dalekiej Rosji. Świadczymy usługi wyłącznie dla firm.

  Przydatne dokumenty

 • Kadra doświadczonych kierowców i koordynatorów transportu

  Pracownicy

  Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, który na bieżąco reaguje na potrzeby naszych klientów, proponując nowoczesne rozwiązania spedycyjno-logistyczne. Udoskonalamy oferowane usługi tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Biegle posługujemy się językami obcymi, oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje, czynnie biorąc udział w szkoleniach i kursach z zakresu TSL.

 • Odpowiedzialny biznes w branży Transport Spedycja Logistyka

  Odpowiedzialność biznesu

  Odpowiedzialny biznes to nasza dobrowolna strategia, która uwzględnia społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty działalności gospodarczej. To prowadzenie biznesu oparte na zasadach otwartego dialogu z pracownikami, z interesariuszami, ze społecznością lokalną oraz z całym otoczeniem. Nasze zobowiązanie względem otaczającego nas świata wykracza poza branże TSL, dlatego też inwestujemy w ludzi, a także w kulturę i sport.

 • Firma spedycyjna godna zaufania - Inter Logistic

  Misja

  Naszą misją jest świadczenie usług transportowych najwyższej jakości, dzięki którym nasi klienci zyskają przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów. Realizacja powyższych zadań odbywa się poprzez świadczenie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego oraz doradztwa logistycznego. Przez lata zdobyliśmy uznanie na rynku i jesteśmy postrzegani jako firma spedycyjna godna zaufania.