Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Transport Rosja ↔ Polska / Unia Europejska

Firma Inter Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków na trasie Rosja – UE. Regularnie wysyłamy naszą flotę do Moskwy, Sankt Petersburga, Murmańska, Permu, Omska, a także wielu innych rosyjskich miejscowości. Naszym niewątpliwym atutem są również przewozy w najdalsze zakątki Rosji, na Syberię i do Kaukazu.

Transport Rosja - Polska i kraje UE > firma transportowa Inter Logistic” width=”35%”>Transport całopojazdowy i drobnica Rosja ↔ UE</h2>
<p>Oferujemy Państwu kompleksowy <strong>transport ładunku całopojazdowego</strong> lub <strong>częściowego</strong>, a także transport <strong>drobnicowy</strong> – w zależności od Państwa potrzeb. Wśród naszych usług znajdą Państwo również <strong>transport wielkogabarytowy</strong>. Towar ponadnormatywny przewozimy z zachowaniem wszelkich norm i zasad przewozu, organizujemy również eskortę i w razie potrzeby organizację ruchu drogowego na trasie.<br />
Przewozimy w obie strony: <strong>do Rosji </strong>oraz<strong> z Rosji</strong> do Polski i krajów Unii Europejskiej (<strong>eksport</strong>, <strong>import</strong>). Przewożone przez nas towary są ubezpieczone.</p>
<h2><strong>Transport drobnicy Rosja ↔ Polska/Unia Europejska</strong></h2>
<p><span style=Drobnicą nazywane są wszelkie towary, które ze względu na swój niski tonaż, niewielkie wymiary i wagę przeznaczone są do transportu w małych pakunkach, które umieszczamy na europaletach. Najczęściej są to opakowania kartonowe, skrzynie, worki, bądź paczki. Głównym atutem transportu drobnicowego są niskie koszty.

Inter-Logistic – najwyższa jakość usług

Firma Inter-Logistic zajmuje się transportem drobnicowym, spaletyzowanym na trasie Rosja ↔ UE. Nasze samochody wysyłamy do wielu rosyjskich miast takich jak: Moskwa, Sankt Petersburg, Murmańsk, Perm, Omsk, jak i mniejszych miejscowości. Nasze przewozy świadczymy również w najdalsze zakątki Rosji, na Syberię i do Kaukazu.
Firma Inter-Logistic gwarantuje kompleksową obsługę Państwa zlecenia. Transport drobnicy spaletyzowanej Rosja ↔ Polska/UE nadzoruje nasz profesjonalny i fachowy zespół specjalistów, który dba o zadowolenie naszych klientów. Pojazdy prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców zawodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Powierzony ładunek zostanie dostarczony sprawnie, bezpiecznie i w wyznaczonym terminie.

Drobnica Rosja ↔ Polska/UE – cennik usług

Koszt przewozu ładunku drobnicowego zależny jest od destynacji, typu ładunku oraz ewentualnych usług dodatkowych takich, jak np. przygotowanie dokumentacji celnej.
W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o skorzystanie z kalkulatora stawek. To przydatne narzędzie pozwoli nam oszacować koszty transportu ładunku, a odpowiedź uzyskają Państwo już w ciągu 15 minut.

Transport Rosja – cennik usług

Cena usług transportowych naszej firmy zależna jest od kilku czynników, między innymi od:

  • rodzaju załadunku (transport całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • destynacji (przewozimy ładunki z Rosji do Polski, z Rosji do krajów UE, z Rosji do krajów Europy Wschodniej, a także ze wspomnianych krajów do Rosji)
  • typu ładunku (ładunki ponadgabarytowe i przewóz towarów ADR wiąże się z dodatkowym kosztem)
  • usług dodatkowych (dokumentacji celnej, organizacji ruchu, organizacji przeładunku itp.)

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skorzystania z kalkulatora stawek. Wypełnienie formularza pozwoli nam na oszacowanie kosztów transportu Państwa ładunku. Odpowiedź uzyskają Państwo do 15 minut.

Inter-Logistic to pewność i bezpieczeństwo

Jako firma transportowa Inter-Logistic Polska działamy na rynku już od 1999 roku. To właśnie wieloletnie doświadczenie na międzynarodowej arenie spedycyjnej nauczyło nas jak dbać o ładunek klienta, aby był on bezpieczny i dostarczony zawsze na czas. Dlatego nasi klienci cenią sobie współpracę z nami za:

  • najwyższą jakość i profesjonalizm,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość.

Każdy transport Rosja ↔ Polska/UE otoczony jest opieką naszych świetnie wykwalifikowanych pracowników obsługi i kierowców zawodowych. Dzięki temu z pewnością oświadczamy, że będą Państwo zadowoleni z decyzji o powierzeniu ładunku w nasze ręce.

Proponujemy również przejazdy do pozostałych krajów wschodnich, m.in. na Białoruś Ukrainę, oraz do krajów Europy Zachodniej, w tym do: Francji, Hiszpanii i Portugalii.