Inter Logistic - Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym

     

Transport Rosja ↔ Polska / Unia Europejska

Firma Inter Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków na trasie Rosja – UE. Regularnie wysyłamy naszą flotę do Moskwy, Sankt Petersburga, Murmańska, Permu, Omska, a także wielu innych rosyjskich miejscowości. Naszym niewątpliwym atutem są również przewozy w najdalsze zakątki Rosji, na Syberię i do Kaukazu.

Transport Rosja - Polska i kraje UE > firma transportowa Inter LogisticTransport całopojazdowy i drobnica Rosja ↔ UE

Oferujemy Państwu kompleksowy transport ładunku całopojazdowego lub częściowego, a także transport drobnicowy – w zależności od Państwa potrzeb. Wśród naszych usług znajdą Państwo również transport wielkogabarytowy. Towar ponadnormatywny przewozimy z zachowaniem wszelkich norm i zasad przewozu, organizujemy również eskortę i w razie potrzeby organizację ruchu drogowego na trasie.
Przewozimy w obie strony: do Rosji oraz z Rosji do Polski i krajów Unii Europejskiej (eksport, import). Przewożone przez nas towary są ubezpieczone.

Transport Rosja – cennik usług

Cena usług transportowych naszej firmy zależna jest od kilku czynników, między innymi od:

  • rodzaju załadunku (transport całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • destynacji (przewozimy ładunki z Rosji do Polski, z Rosji do krajów UE, z Rosji do krajów Europy Wschodniej, a także ze wspomnianych krajów do Rosji)
  • typu ładunku (ładunki ponadgabarytowe i przewóz towarów ADR wiąże się z dodatkowym kosztem)
  • usług dodatkowych (dokumentacji celnej, organizacji ruchu, organizacji przeładunku itp.)

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skorzystania z kalkulatora stawek. Wypełnienie formularza pozwoli nam na oszacowanie kosztów transportu Państwa ładunku. Odpowiedź uzyskają Państwo do 15 minut.

Inter-Logistic to pewność i bezpieczeństwo

Jako firma transportowa Inter-Logistic Polska działamy na rynku już od 1998 roku. To właśnie wieloletnie doświadczenie na międzynarodowej arenie spedycyjnej nauczyło nas jak dbać o ładunek klienta, aby był on bezpieczny i dostarczony zawsze na czas. Dlatego nasi klienci cenią sobie współpracę z nami za:

  • kompleksową obsługę i opracowanie niezbędnej dokumentacji,
  • najwyższą jakość i profesjonalizm,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość.

Każdy transport Rosja ↔ Polska/UE otoczony jest opieką naszych świetnie wykwalifikowanych pracowników obsługi i kierowców zawodowych. Dzięki temu z pewnością oświadczamy, że będą Państwo zadowoleniz decyzji o powierzeniu ładunku w nasze ręce.

Proponujemy również przejazdy do pozostałych krajów wschodnich, m.in. na Białoruś Ukrainę, oraz do krajów Europy Zachodniej, w tym do: Francji, Hiszpanii i Portugalii.