Transport i spedycja Rosja

Firma Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w transporcie z Polski do Rosji. Regularnie wysyłamy naszą flotę do Moskwy, Sankt Petersburga, Murmańska, Permu, Omska, a także wielu innych rosyjskich miejscowości. Naszym niewątpliwym atutem są również przewozy w azjatyckie zakątki Federacji Rosyjskiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Transport ciężarowy Rosja

Transport ciężarowy Rosja ↔ Polska / Unia Europejska
Inter-Logistic Polska Sp. z o.o., posiadając znajomość specyfiki transportu ciężarowego oraz spedycji do Rosji, realizuje go z powodzeniem i skutecznie od wielu lat. Oferujemy transport ciężarowy do Rosji, którego organizacja jest na najwyższym poziomie. Do transportu międzynarodowego do Rosji wykorzystywane są różnego rodzaju pojazdy. Wszystko po to, by organizować i proponować usługi spedycyjne odpowiadające Państwa wymaganiom.

Transport do Rosji

Wychodząc naprzeciw potrzebom oferujemy Państwu kompleksowy transport ładunku całopojazdowego lub częściowego, a także transport drobnicowy. Wśród naszych usług znajdą Państwo również transport ponadgabarytowy – zarówno z Polski do Rosji, jak i z Rosji do Polski. Towar ponadnormatywny realizujemy z zachowaniem wszelkich norm i zasad przewozu ładunków.

Przewozimy w obie strony: do Rosji oraz z Rosji do Polski i krajów Unii Europejskiej (eksport, import).

Transport drobnicowy do Rosji

Drobnicą nazywane są wszelkie towary, które ze względu na swój niski tonaż, niewielkie wymiary i wagę przeznaczone są do transportu w małych pakunkach, które umieszczane są na europaletach. Najczęściej są to opakowania kartonowe, skrzynie, worki, bądź paczki. Głównym atutem transportu drobnicowego są niskie koszty.

Firma Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. zajmuje się transportem drobnicowym, spaletyzowanym na trasie Rosja ↔ UE. Nasze samochody wysyłamy do wielu rosyjskich miast takich jak: Moskwa, Sankt Petersburg, Murmańsk, Perm, Omsk, jak i mniejszych miejscowości.

Transport maszyn i towarów do/z Rosji

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę zlecenia. Transport międzynarodowy Polska-Rosja nadzoruje nasz profesjonalny i fachowy zespół specjalistów, który dba o ich zadowolenie. Pojazdy prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców zawodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić najwyższą jakość usług. Dostawa powierzonego ładunku zostanie przeprowadzona sprawnie, bezpiecznie i w wyznaczonym terminie.

Cena transportu do Rosji

Cena usług transportowych naszej firmy zależna jest od kilku czynników, między innymi od:

  • rodzaju załadunku (transport całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • destynacji (przewozimy ładunki z Rosji do Polski, z Rosji do krajów UE, z Rosji do krajów Europy Wschodniej, a także ze wspomnianych krajów do Rosji)
  • terminu realizacji oraz wielu innych czynników

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skorzystania z kalkulatora stawek. Wypełnienie formularza pozwoli nam na oszacowanie kosztów transportu Państwa ładunku. Odpowiedź uzyskają Państwo do 15 minut.

Transport z Rosji

Jeżeli interesuje Państwa transport ciężarowy Rosja-Polska lub transport do Rosji, to nasza firma chętnie podejmie się współpracy lub doradzi optymalne rozwiązanie. Przestrzegamy wszelkich norm prawnych oraz bezpieczeństwa podczas transportu towarów i maszyn. Zapraszamy do współpracy.

Spedycja Rosja – informacje o Rosji

Planując realizację transportu ciężarowego do Rosji np. drobnicy do Rosji, musimy wziąć pod uwagę wszystkie kwestie prawne. Rosja jest federacją, aby wjechać na teren tego kraju należy dokonać odprawy celnej. By dokonać spedycji międzynarodowej do Rosji należy znać wiele procedur, o których spełnienie zadba nasz sprawdzony przewoźnik.

Firma transportowa Rosja – pewny i bezpieczny transport do Rosji lub z Rosji

Jako firma transportowa Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. działamy na rynku już od 1999 roku. To właśnie wieloletnie doświadczenie na międzynarodowej arenie spedycyjnej nauczyło nas jak dbać o ładunek klienta, aby był on bezpieczny i dostarczony zawsze na czas. Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami za:

  • najwyższą jakość i profesjonalizm,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • fachowe doradztwo,
  • terminowość.

Każdy transport Rosja ↔ Polska/UE otoczony jest opieką naszych świetnie wykwalifikowanych pracowników obsługi i kierowców zawodowych. Spedycja Polska-Rosja to nasza specjalność, a jako jeden z liderów wśród firm transportowych Rosja-Polska dołożymy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni z decyzji o powierzeniu ładunku w nasze ręce.

Realizujemy również usługi spedycyjne do pozostałych krajów wschodnich, m.in. na Białoruś Ukrainę, oraz do krajów Europy Zachodniej, w tym do: Francji, Hiszpanii i Portugalii.