Transport i Spedycja Hiszpania ↔ Polska

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w transporcie i spedycji na linii Hiszpania – Polska oraz Polska – Hiszpania. Regularnie realizujemy przewóz ładunków do takich miast jak: Barcelona, Bilbao, Saragossa, Madryt, Walencja, Murcja, Sewilla, Vigo, a także innych hiszpańskich miejscowości. Nasi specjaliści realizują zlecenia na transport całopojazdowy, dostarczając ładunki wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Klient!

Transport ciężarowy Hiszpania

Transport do Hiszpanii

Nasza firma realizuje zarówno całopojazdowe, jak i częściowe transporty do Hiszpanii oraz z Hiszpanii. Wśród przewożonych przez nas towarów wymienić można m.in.: materiały budowlane, wykończeniowe, elementy stalowe, maszyny i urządzenia, konstrukcje betonowe czy artykuły przemysłowe. Transport do Hiszpanii to nasza specjalność, dlatego zadbaliśmy o kompleksowe wsparcie – od doradztwa, przez wybór środka transportu i skompletowanie dokumentacji, po atrakcyjną cenę za transport Hiszpania-Polska

Cena transportu do Hiszpanii

Cena transportu z Hiszpanii do Polski i z Polski do Hiszpanii zależy od kilku indywidualnych czynników. Są to m.in.:

  • rodzaj ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy,
  • relacja – miejsca załadunku/rozładunku,
  • termin – data załadunku, data dostawy,
  • wymagany samochód – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do dostarczania ładunków ponadnormatywnych,
  • inne czynności – ubezpieczenie CARGO itp.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną cenę za transport Polska-Hiszpania i Hiszpania-Polska, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych w formularzu danych oszacujemy cenę dostarczenia danego ładunku. Zawsze staramy się ekspresowo odpowiedzieć na zapytania o solidny transport do Hiszpanii.

Transport towarów z Polski do Hiszpanii

Poza transportem drobnicowym z i do Hiszpanii, Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. realizuje również w zleceniach na transport ponadgabarytowy na trasie Hiszpania-Polska oraz Polska-Hiszpania. Wszelkie towary ponadnormatywne przewozimy zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami, a nasi Klienci nie muszą martwić się organizacją pozwoleń na transport Polska-Hiszpania – załatwianie formalności leży po naszej stronie. Wszystkie dostarczane przez nas towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Na życzenie Klienta możemy również wykupić dodatkowe ubezpieczenie CARGO na przewozy. W pewnych przypadkach jego zakup jest wskazany, lecz o tym na pewno poinformują Państwa nasi specjaliści.

Transport z Hiszpanii

Oferujemy konkurencyjne stawki na transport ciężarowy z i do Hiszpanii, bezpieczeństwo ładunków oraz stały kontakt na każdym z etapów realizacji zlecenia. Ofertę stworzyliśmy w oparciu o potrzeby Klientów poszukujących bogatej oferty usług transportowo-spedycyjnych. Oferujemy sprawny, w pełni legalny i bezpieczny przewóz zarówno drobnych, jak i ponadnormatywnych ładunków w ramach transportu z Hiszpanii.

Spedycja Hiszpania – informacje o Hiszpanii

Kraje Europy stanowią jedną z najliczniejszych i najbardziej powszechnych destynacji w przypadku transportu drogowego. W związku z czym rośnie zainteresowanie organizacją transportu do Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Włoch i innych krajów. Hiszpania jest krajem dobrze rozwiniętym pod względem transportu, sieci drogowej i kolejowej. Spedycja międzynarodowa na linii Hiszpania-Polska i Polska-Hiszpania jest odpowiedzią na potrzeby branży TSL.

Firma transportowa Hiszpania – pewny i bezpieczny transport do Hiszpanii lub z Hiszpanii

Nasza firma zajmuje się międzynarodową spedycją od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie różnorodnych towarów, m.in. na trasie Hiszpania-Polska, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości, terminowe i bezpieczne usługi spedycyjne. Kompleksowo realizujemy wszelkie zlecenia na transport międzynarodowy. Każdą organizowaną przez nas usługą zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy.

Organizujemy również wywóz towarów do innych krajów UE, a także do Rosji, na Białoruś i Ukrainę.