Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Transport i Spedycja Hiszpania ↔ Polska

Inter-Logistic Polska specjalizuje się w transporcie i spedycji w relacjach Hiszpania – Polska oraz Polska – Hiszpania. Regularnie realizujemy przewóz ładunków do takich miast jak Barcelona, Bilbao, Saragossa, Madryt, Walencja, Murcja, Sewilla, Vigo, a także do szeregu innych, hiszpańskich miejscowości. Dostarczymy ładunki wszędzie tam, gdzie Państwo potrzebują!

Transport Hiszpania - Polska > firma transportowa Inter LogisticTransport do Hiszpanii – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy

Nasza firma realizuje zarówno całopojazdowe, jak i częściowe transporty do Hiszpanii oraz z Hiszpanii. Oferujemy konkurencyjne stawki, bezpieczeństwo ładunków oraz stały kontakt na każdym z etapów realizacji zlecenia.

Inter-Logistic Polska, dzięki wykorzystaniu wyspecjalizowanej floty i doświadczonej kadrze, realizuje również transport ponadgabarytowy na trasie Hiszpania – Polska oraz Polska – Hiszpania. Wszelkie towary ponadnormatywne przewozimy zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami przewozu, a nasi Klienci nie muszą martwić się organizacją pozwoleń, gdyż ich wyrobienie leży w naszej gestii.

Wszystkie przewożone przez nas towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC. Na życzenie Klienta możemy również wykupić dodatkowe ubezpieczenie CARGO. W pewnych przypadkach jego zakup jest wskazany, lecz o tym na pewno poinformują Państwa nasi specjaliści.

Oprócz działalności transportowo-spedycyjnej posiadamy również biuro tłumaczeń. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z tego typu usług, również dla celów niezwiązanych z transportem – jesteśmy do usług.

Koszt transportu towarów do Hiszpanii

Całkowity koszt naszych usług transportowych zależy od kilku, indywidualnych czynników. Są to m.in.:

  • rodzaj ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy
  • relacja – miejsca załadunku/rozładunku
  • termin – data załadunku, data dostawy
  • wymagany samochód – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do przewozu ładunków ponadnormatywnych
  • inne czynności – ubezpieczenie CARGO itp.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładny koszt transportu do Hiszpanii lub z Hiszpanii, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych w formularzu danych oszacujemy cenę przewozu danego ładunku. Gwarantujemy ekspresową odpowiedź.

Rola transportu w Europie – spedycja w Hiszpanii

Kraje Europy stanowią jedną z najliczniejszych i najbardziej powszechnych destynacji w przypadku transportu drogowego. W związku z czym rośnie zainteresowanie organizacją transportu do Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Włoch i innych krajów. Europejskie sieci komunikacyjne nie ograniczają się jedynie do wyasfaltowany dróg, ale obejmują także linie kolejowe, drogę wodną, śródlądową czy morską. Wraz ze wzrostem konieczności znalezienia optymalnych rozwiązań na przewóz towarów i ludzi, firmy transportowo-spedycyjne, na czele z Inter-logistic Polska sp. z o.o., rozwijają zaplecze transportowe i kwalifikacje pracowników zajmujących się spedycją w Hiszpanii. Jesteśmy ekspertami, dla których Twoje zadowolenie jest priorytetowe.

Inter-Logistic – pewny i bezpieczny transport do Hiszpanii

Nasza firma zajmuje się międzynarodową spedycją od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie różnorodnych towarów jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższej jakości, terminowe i bezpieczne usługi spedycyjne. Kompleksowo realizujemy wszelkie zlecenia. Każdym organizowanym przez nas transportem do Hiszpanii zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy.

Poza transportem do Hiszpanii, organizujemy również przewóz towarów do innych krajów UE, a także do Rosji, na Białoruś i Ukrainę.