Transport Hiszpania ↔ Polska

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w transporcie i spedycji na linii Hiszpania – Polska oraz Polska – Hiszpania. Regularnie realizujemy przewóz ładunków do takich miast jak: Barcelona, Bilbao, Saragossa, Madryt, Walencja, Murcja, Sewilla, Vigo, a także innych hiszpańskich miejscowości. Nasi specjaliści realizują zlecenia na całopojazdowy transport w Hiszpanii, dostarczając ładunki wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Klient!

Transport ciężarowy Hiszpania

Transport do Hiszpanii

Nasza firma realizuje zarówno całopojazdowe, jak i częściowe transporty do Hiszpanii oraz z Hiszpanii. Wśród przewożonych przez nas towarów wymienić można m.in.: materiały budowlane, wykończeniowe, elementy stalowe, maszyny i urządzenia, konstrukcje betonowe czy artykuły przemysłowe. Transport do Hiszpanii to nasza specjalność, dlatego zadbaliśmy o kompleksowe wsparcie – od doradztwa, przez wybór środka transportu i skompletowanie dokumentacji, po atrakcyjną cenę za transport Hiszpania-Polska

Cena transportu do Hiszpanii

Cena transportu z Hiszpanii do Polski i z Polski do Hiszpanii zależy od kilku indywidualnych czynników. Są to m.in.:

  • rodzaj ładunku – całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy,
  • relacja – miejsca załadunku/rozładunku,
  • termin – data załadunku, data dostawy,
  • wymagany samochód – plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna do dostarczania ładunków ponadnormatywnych,
  • inne czynności – ubezpieczenie CARGO itp.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną cenę za transport Polska-Hiszpania i Hiszpania-Polska, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora stawek. Na podstawie podanych w formularzu danych oszacujemy cenę dostarczenia danego ładunku. Zawsze staramy się ekspresowo odpowiedzieć na zapytania o solidny transport do Hiszpanii.

Transport towarów z Polski do Hiszpanii

Poza transportem drobnicowym z i do Hiszpanii, Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. realizuje również w zleceniach na transport ponadgabarytowy na trasie Hiszpania-Polska oraz Polska-Hiszpania. Wszelkie towary ponadnormatywne przewozimy zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami, a nasi Klienci nie muszą martwić się organizacją pozwoleń na transport Polska-Hiszpania – załatwianie formalności leży po naszej stronie. Wszystkie dostarczane przez nas towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Na życzenie Klienta możemy również wykupić dodatkowe ubezpieczenie CARGO na przewozy. W pewnych przypadkach jego zakup jest wskazany, lecz o tym na pewno poinformują Państwa nasi specjaliści.

Transport z Hiszpanii

Oferujemy konkurencyjne stawki na transport ciężarowy z i do Hiszpanii, bezpieczeństwo ładunków oraz stały kontakt na każdym z etapów realizacji zlecenia. Ofertę stworzyliśmy w oparciu o potrzeby Klientów poszukujących bogatej oferty usług transportowo-spedycyjnych. Oferujemy sprawny, w pełni legalny i bezpieczny przewóz zarówno drobnych, jak i ponadnormatywnych ładunków w ramach transportu z Hiszpanii.

Spedycja Hiszpania — informacje o Hiszpanii

Kraje Europy stanowią jedną z najliczniejszych i najbardziej powszechnych destynacji w przypadku transportu drogowego. W związku z czym rośnie zainteresowanie organizacją transportu do Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Włoch i innych krajów. Hiszpania jest krajem dobrze rozwiniętym pod względem transportu, sieci drogowej i kolejowej. Spedycja międzynarodowa na linii Hiszpania-Polska i Polska-Hiszpania jest odpowiedzią na potrzeby branży TSL.

Firma transportowa Hiszpania – pewny i bezpieczny transport do Hiszpanii lub z Hiszpanii

Nasza firma zajmuje się międzynarodową spedycją od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie różnorodnych towarów, m.in. na trasie Hiszpania-Polska, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości, terminowe i bezpieczne usługi spedycyjne. Kompleksowo realizujemy wszelkie zlecenia na transport międzynarodowy. Każdą organizowaną przez nas usługą zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy.

Przekonaj się o tym, jak możemy sprostać Twoim potrzebom logistycznym! Organizujemy również wywóz towarów do innych krajów UE, a także do Rosji, na Białoruś i Ukrainę.