Transport Niemcy

Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe nie tylko w eksporcie, imporcie, ale również transporty kabotażowe na terenie Niemiec. Specjalizujemy się w przesyłkach całopojazdowych, częściowych (tzw. doładunku), ponadnormatywnych oraz transporcie towarów niebezpiecznych (tzw. ADR). Pracownicy Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. służą Państwu pomocą oraz udzielą cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia. Dowiedz się, dlaczego warto nas wybrać!

Transport do Niemiec

Transport ciężarowy Niemcy

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty w kierunku Niemiec. Regularnie wysyłamy samochody do Berlina, Bremy, Kolonii, Stuttgartu i Monachium, a także wielu innych niemieckich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Oferujemy profesjonalny transport częściowy, całopojazdowy i ponadgabarytowy.

Transport z Polski do Niemiec

Nasza oferta transportowa obejmuje wszystkie najpopularniejsze europejskie kierunki, w tym Niemcy. Realizujemy transport towarów z Polski do Niemiec, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn budowlanych, materiałów budowlanych i wykończeniowych, a także wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową dostosowaną do różnorodnych ładunków.

Przewóz towarów z Polski do Niemiec

Przewóz towarów na linii Niemcy-Polska odbywa się w ściśle określonych warunkach, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. Dbamy o to, aby wesprzeć Klienta na każdym z etapów przewozu, oferując również ubezpieczenie cargo na życzenie Klienta, organizację zezwoleń na przewóz, tłumaczenia i pomoc w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji. Zlecenia na transport na linii Polska-Niemcy i transporty z Niemiec do Polski realizujemy wyłącznie dla firm.

Transport z Niemiec do Polski

Transport na linii Polska-Niemcy to nasza codzienność – od ponad 20 lat oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji, stale ulepszając jakość naszej pracy. W ramach transportu towarów na linii Niemcy-Polska oferujemy szybki i terminowy przewóz, optymalne dostosowanie samochodu do konkretnego ładunku, dostawę door to door, a także dostępność szerokiej gamy samochodów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail lub formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Skontaktuj się nami  

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Przewozy transportowe z Niemiec do Polski

W Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. od lat przewozimy przesyłki całopojazdowe i częściowe, a dodatkowo zajmujemy się transportem ponadnormatywnym i ADR. Bez względu na rodzaj transportu – wiemy, jak zarządzać i organizować czynności transportowe i spedycyjne, aby bezpiecznie i efektywnie dostarczać przewożone towary

Transport międzynarodowy Niemcy

Transport międzynarodowy wymaga doświadczenia i kwalifikacji ze strony kierowców i pilotów. Nasza firma transportowa może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które doprowadziło ją do miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Dysponujemy nowoczesnym taborem i zespołem doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się podejmować trudnych wyzwań. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli zadowoleni z jakości świadczonych usług transportowych i spedycyjnych.

Usługi transportowe Niemcy

Usługi transportowe do Niemiec stanowią filar naszej działalności, i właśnie dlatego oferujemy Klientom atrakcyjne warunki współpracy. W zależności od specyfiki ładunku dobieramy optymalny samochód, dbając o to, aby jak najbardziej obniżyć koszty transportu, nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa i terminowości dostawy.

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, co możemy Ci zaoferować!

Spedycja Niemcy — Informacje o Niemczech

Niemcy to jeden z najpopularniejszych kierunków w branży transportu i spedycji. Kraj ten to potęga gospodarcza i ceniony na całym świecie partner biznesowy. Dodatkowo Niemcy to najludniejsze państwo Unii Europejskiej, przez co zapotrzebowanie na usługi transportowe jest tam wysokie. Państwo to jest ważnym graczem w kwestii produkcji nawozów, sprzętu elektronicznego, węgla brunatnego, czy miedzi

Firma transportowa Niemcy – pewny i bezpieczny transport z Niemiec lub do Niemiec

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas ponad 20-letniej działalności na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych!