Transport Chorwacja

Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie w najpopularniejszych kierunkach spedycyjnych. Wśród naszych specjalizacji znajduje się również kierunek Polska-Chorwacja i Chorwacja-Polska, choć przyjmujemy również zlecenia na inne destynacje w Europie. W Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć ładunki bezpiecznie i tak szybko, jak to tylko możliwe.

Transport ciężarowy Chorwacja

Transport ciężarowy Chorwacja

Jako profesjonalny przewoźnik od lat realizujemy przewozy Polska-Chorwacja i przewozy Chorwacja-Polska. Jest to nie tylko turystyczny kierunek, ale także destynacja nastawiona na transport ciężarowy, w tym transport towarów, transport ponadgabarytowy czy transport palet. Realizujemy szybki transport towarowy zarówno dla klientów poszukujących realizacji pojedynczych usług, jak i klientów, którzy chcą się podjąć stałej współpracy.

Transport do Chorwacji

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty do Chorwacji. Regularnie wysyłamy samochody do Zagrzebia, Splitu, a także wielu innych chorwackich miejscowości położonych na terytorium całego kraju.

Transport z Polski do Chorwacji

Jako sprawdzona firma realizujemy usługi transportowe do najpopularniejszych kierunków europejskich. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się transport Polska-Chorwacja i transport z Chorwacji do Polski. Służymy klientom pomocą w zakresie doboru właściwych środków do realizacji zlecenia oraz kompleksowo obsługujemy cały transport m.in. jesteśmy wsparciem w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji czy załatwieniu pozwoleń.

Przewóz towarów z Polski do Chorwacji

Transport Polska-Chorwacja oraz transport Chorwacja-Polska odbywa się zgodnie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. Możesz nam zlecić m.in.:

  • transport maszyn budowlanych,
  • transport materiałów budowlanych i wykończeniowych,
  • przewóz wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • a także wysyłkę wielu innych towarów.

Nasze największe atuty to nowoczesna flota samochodowa, która pozwala na przewóz różnorodnych ładunków na terenie Europy i nie tylko. Transport realizujemy wyłącznie dla firm.

Transport towarów i maszyn do/z Chorwacji

Przemysł przetwórczy to jeden z filarów chorwackiej gospodarki. Rozwija się tu przemysł chemiczny, hutnictwo żelaza i aluminium oraz przemysł stoczniowy. Spory wpływ na wysoką pozycję tego kraju mają także przemysł maszynowy, cementowy czy włókienniczy (okolice Karlovac). Zagrzeb i okolice to także zagłębie przemysłu poligraficznego, farmaceutycznego, czy elektronicznego. Chorwacja to również obszar rolniczy. Pozyskiwana jest tu m.in. pszenica, kukurydza czy słonecznik. Z kolei wśród towarów duże znaczenie mają m.in. oliwki i wina (szczególnie w okolicy Dalmacji tj. Split, Sukošan, Zadar, Biograd na Moru, Trogir, Vodice, Seget Donji, Rogoznica, Pirovac, Makarska).

Transport z Chorwacji

Transportem z Chorwacji i do Chorwacji zajmujemy się od lat. Kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji to nasza codzienność. Stale ulepszamy jakość naszej pracy. Oferujemy m.in. szeroką gamę pojazdów, ekspresowy kontakt, bezpośrednie podejście oraz optymalne dostosowanie samochodu do zapotrzebowania i rady doświadczonych specjalistów.

Transport międzynarodowy Chorwacja

W ramach międzynarodowego transportu w Chorwacji możemy podjąć się transportu m.in. maszyn i pojazdów przemysłowych, a także maszyn rolniczych, ciągników rolniczych, kombajnów, frezarek itp. Dobieramy środki transportu zgodnie ze specyfiką przewożonych ładunków. Z powodzeniem kompleksowo zajmujemy się przewozem innych towarów. Masz pytania w tej kwestii? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego!

Usługi transportowe Chorwacja

Usługi transportowe do Chorwacji to usługa, z której nasi klienci chętnie korzystają. Zadowolenie naszych partnerów jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy korzystne warunki współpracy. Mamy na względzie optymalne obniżenie kosztów transportu oraz dbamy o bezpieczeństwo. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Spedycja Chorwacja – Informacje o Chorwacji

Chorwacja położona jest nad Morzem Adriatyckim na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej. Największym miastem jest Zagrzeb, który jednocześnie jest stolicą kraju. Kolejne duże miasta to m.in. Osijek, Rijeka i Split. Chorwacja nie należy do strefy Schengen, dlatego jej granicę należy zawsze przekraczać na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Gospodarka głównie opiera się na przemyśle lekkim, usługach oraz turystyce.

Firma transportowa Chorwacja – pewny i bezpieczny transport z Chorwacji lub do Chorwacji

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 23 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska, które pokazują, że powierzając nam swój ładunek, będziesz w pełni zadowolony. Zapraszamy do współpracy!