Transport Chorwacja

Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem będą służyć pomocą oraz udzielą cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia.

Transport ciężarowy Chorwacja

Inter LogisticJako profesjonalny przewoźnik od lat realizujemy przewozy Polska-Chorwacja i przewozy Chorwacja-Polska. Jest to kierunek nie tylko turystyczny, gdzie dostępne są przejazdy busów np. z Katowic, Bytomia, czy Gliwic. ale także destynacja nastawiona na transport ciężarowy, w tym transport towarów, transport ponadgabarytowy, transport palet, czy transport drobnicowy. Realizujemy szybki transport towarowy zarówno dla klientów okresowych, jak i podejmujemy się stałych współpracy.

Transport do Chorwacji

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty na kierunku chorwackim. Regularnie wysyłamy samochody do Zagrzebia, Sisak, Splitu, Razine i Lozovac, a także wielu innych chorwackich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. W ramach transportu do Chorwacji oferujemy transport z Polski do Chorwacji oraz przewóz towarów.

Transport z Polski do Chorwacji

Jako sprawdzona firma realizujemy usługi transportowe do wszystkich najpopularniejszych kierunków europejskich w tym także transport Polska-Chorwacja i transport z Chorwacji do Polski. Nasza oferta to m.in. transport maszyn budowlanych, materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasze atuty to nowoczesna flota samochodowa, która pozwala na przewóz różnorodnych ładunków z i do Unii Europejskiej i nie tylko.

Przewóz towarów z Polski do Chorwacji

Transport Polska-Chorwacja oraz transport Chorwacja-Polska odbywa się zgodnie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. Służymy klientom radą w zakresie doboru właściwych środków do realizacji zlecenia oraz kompleksowo obsługujemy cały transport m.in. jesteśmy wsparciem w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji. Transport realizujemy wyłącznie dla firm.

Transport towarów i maszyn do/z Chorwacji

Przemysł przetwórczy to jeden z filarów chorwackiej gospodarki. Rozwija się tu przemysł chemiczny, hutnictwo żelaza i aluminium oraz przemysł stoczniowy. Spory wpływ ma także przemysł maszynowy, cementowy, czy włókienniczy (okolice Karlovac). Zagrzeb i okolice to także zagłębie przemysłu poligraficznego, farmaceutycznego, czy elektronicznego. Chorwacja to również obszar rolniczy. Pozyskiwana jest tu m.in. pszenica, kukurydza, czy słonecznik. Z kolei wśród towarów duże znaczenie mają m.in. oliwki i wina (szczególnie w okolicy Dalmacji tj. Split, Sukošan, Zadar, Biograd na Moru, Trogir, Vodice, Seget Donji, Rogoznica, Pirovac, Makarska).

Transport z Chorwacji

Transportem z Chorwacji i do Chorwacji zajmujemy się od lat. Kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji to nasza codzienność. Stale ulepszamy jakość naszej pracy. Oferujemy m.in. szeroką gamę pojazdów, ekspresowy kontakt, bezpośrednie podejście oraz optymalne dostosowanie samochodu do zapotrzebowania i rady doświadczonych specjalistów.

Transport międzynarodowy Chorwacja

W ramach międzynarodowego transportu w Chorwacji możemy podjąć się transportu m.in. maszyn i pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych np. ciągników rolniczych, kombajnów, frezarek itp. Z powodzeniem kompleksowo zajmujemy się przewozem innych towarów. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi transportowe Chorwacja

Usługi transportowe do Chorwacji to jeden z filarów naszej działalności. Jesteśmy w stanie zaoferować korzystne warunki współpracy. Dobór samochodu zależny jest od specyfiki danej trasy. Mamy na względzie optymalne obniżenie kosztów transportu przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Spedycja Chorwacja – Informacje o Chorwacji

Chorwacja położona jest nad Morzem Adriatyckim na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej. Największym miastem jest Zagrzeb, który jednocześnie jest stolicją kraju. Kolejne duże miasta to m.in. Osijek, Rijeka i Split. Chorwacja nie należy do strefy Schengen, dlatego jej granicę należy zawsze przekraczać na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Gospodarka głównie opiera się na przemyśle lekkim, usługach oraz turystyce.

Firma transportowa Chorwacja – pewny i bezpieczny transport z Chorwacji lub do Chorwacji

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 19 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska, które pokazują, że powierzając nam swój ładunek, będziesz w pełni zadowolony. Zapraszamy do współpracy!