Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Transport Ukraina ↔ Polska / Unia Europejska

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport ciężarowy do krajów wschodnioeuropejskich, w tym na Ukrainę. Regularnie wysyłamy nasze samochody do Lwowa, Kijowa, Odessy, Dniepropietrowska, Doniecka, Charkowa, a także wielu innych ukraińskich miejscowości. Dokładne destynacje zostają ustalone zgodnie z życzeniem klienta.

Transport Ukraina - Polska i kraje UE > firma transportowa Inter LogisticŁadunki całopojazdowe i częściowe na Ukrainę

Organizujemy transport ładunków na Ukrainę i z Ukrainy (eksport / import), w transportach całopojazdowych oraz częściowych – zależnie od upodobań i potrzeb klienta. Oferujemy również przewóz ładunków ADR czy ponadgabarytowych. Aby poznać szczegóły transportu na Ukrainę serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cena transportu na Ukrainę

Cennik transportu na Ukrainę zależy od kilku parametrów, m.in.:

  • gabarytów ładunku (przewóz ponadnormatywny, całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • typu ładunku (ładunek ADR, zwykły)
  • kierunku przewozu (transport na Ukrainę z Polski, krajów Unii Europejskiej, krajów Bloku Wschodniego, Rosji, Azji Środkowej, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, prowadzimy również transport kabotażowy)

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą transportową na trasie Ukraina – Polska i odwrotnie, prosimy o wypełnienie formularza “Koszt transportu na Ukrainę“. W godzinach naszej pracy odpowiemy do 15 minut.

O firmie spedycyjnej Inter Logistic

Firma spedycyjna Inter-Logistic Polska działa w branży transportowej już od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowych rynkach, doskonale znamy i dumnie reprezentujemy wartości najwyżej cenione przez klientów:

  • kompleksową obsługę,
  • najwyższą jakość świadczonych usług,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość.

Za każdym transportem Ukraina ↔ Polska stoi sztab wykwalifikowanych pracowników: od obsługi zamówienia, po kierowców z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować, że powierzając nam swój ładunek będą Państwo zadowoleni.

Szukasz transportu do innego kraju niż Ukraina?

Zachęcamy do współpracy w zakresie transportu na Białoruś i do Rosji, oraz w kierunku zachodnim: Francja, Hiszpania i Portugalia. Nasza firma spedycyjna jest bardzo dobrze zorganizowana i doświadczona. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w każdym województwie.