Inter Logistic - Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym

     

Transport Ukraina ↔ Polska / Unia Europejska

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport do krajów wschodnioeuropejskich, w tym na Ukrainę. Regularnie wysyłamy nasze samochody do Lwowa, Kijowa, Odessy, Dniepropietrowska, a także wielu innych ukraińskich miejscowości.

Transport Ukraina - Polska i kraje UE > firma transportowa Inter LogisticŁadunki całopojazdowe i częściowe na Ukrainę

Organizujemy przewóz ładunków na Ukrainę i z Ukrainy (eksport / import), w transportach całopojazdowych oraz częściowych – zależnie od upodobań i potrzeb klienta. Oferujemy również przewóz ładunków ADR czy ponadgabarytowych. Po szczegóły serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cena transportu na Ukrainę

Cennik przewozu zależy od kilku parametrów, m.in.:

  • gabarytów ładunku (przewóz ponadnormatywny, całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • typu ładunku (ładunek ADR, zwykły)
  • kierunku transportu (jeździmy na Ukrainę z Polski, krajów Unii Europejskiej, krajów Bloku Wschodniego, Rosji, Azji Środkowej, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, prowadzimy również transport kabotażowy)

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą transportową na trasie Ukraina – Polska, prosimy o wypełnienie formularza Koszt transportu na Ukrainę. W godzinach naszej pracy dpowiemy do 15 minut.

O firmie spedycyjnej Inter Logistic

Firma transportowa Inter-Logistic Polska działa w branży spedycyjnej już od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowych rynkach, doskonale znamy i dumnie reprezentujemy wartości najwyżej cenione przez klientów:

  • kompleksową obsługę,
  • najwyższą jakość świadczonych usług,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość.

Za każdym transportem Ukraina ↔ Polska stoi sztab wykwalifikowanych pracowników: od obsługi zamówienia, po kierowców z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować, że powierzając nam swój ładunek będą Państwo zadowoleni.

Szukasz transportu do innego kraju?

Z nami zjeździsz pół świata. Zachęcamy do współpracy w zakresie transportu na Białoruś i do Rosji, oraz w kierunku zachodnim: Francja, Hiszpania i Portugalia. Nasza firma spedycyjna jest bardzo dobrze zorganizowana i doświadczona. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w każdym województwie.