Transport Ukraina ↔ Polska / Unia Europejska

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport ciężarowy do krajów wschodnioeuropejskich, w tym na Ukrainę – tylko na zachód. Regularnie wysyłamy nasze samochody do Lwowa, Kijowa, Łucka, Tarnopolu, a także wielu innych zachodnich miejscowości. Dokładne cele podróży są ustalane podczas indywidualnych konsultacji zgodnie z życzeniem klienta

Transport ciężarowy Ukraina

Ładunki całopojazdowe i częściowe na Ukrainę

Organizujemy transport ładunków na Ukrainę i z Ukrainy (eksport i import), w transportach całopojazdowych oraz częściowych – zależnie od potrzeb klienta i specyfiki zlecenia. Oferując kompleksową opiekę, umożliwiamy również przewóz ładunków ADR oraz ładunków ponadgabarytowych. W każdym z wymienionych przypadków dotrzymujemy najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, oferując przewóz ładunków na czas. Wiemy, jak nadzorować przebieg transportu na Ukrainę dzięki wieloletniemu doświadczeniu w profesjonalnym zarządzaniu transportami.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty transportu na Ukrainę zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Kontakt z klientem jest dla nas szczególnie istotny – jedynie dzięki Państwa opiniom możemy stale podnosić jakość świadczonych usług w branży TSL.

Zarządzanie i opieka nad transportem

Wysokiej jakości flota samochodowa pochodząca od cenionych w branży producentów to klucz do sukcesu w zorganizowaniu terminowego i bezpiecznego transportu na Ukrainę. Znajomość prawa międzynarodowego w połączeniu z umiejętnością opracowania niezbędnej dokumentacji usprawnia komunikację na linii Polska-Ukraina. Nasi pracownicy są odpowiedzialni za skompletowanie i załatwienie wymaganych zezwoleń, odciążając tym samym klienta i oferując mu transportowy sukces. Import towarów na Ukrainę jest jedną z najczęściej wykonywanych usług wśród zagranicznego transportu, dlatego przyjmując zlecenie, dokładamy wszelkich starań, by wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie.

Decydując się na transport na Ukrainę przy wsparciu pracowników Inter-logistic Polska sp. z o.o. obniżysz i zoptymalizujesz koszty operacyjne, mając pewność, że usługa będzie zrealizowana zgodnie z planem. Nasi pracownicy oferują konkurencyjne stawki i oczekiwane zadowolenie.

Cena transportu na Ukrainę

Cennik transportu na Ukrainę zależy od kilku parametrów, m.in.:

  • gabarytów ładunku (przewóz ponadnormatywny, całopojazdowy, częściowy, drobnica)
  • typu ładunku (ładunek ADR, zwykły)
  • kierunku przewozu (transport na Ukrainę z Polski, krajów Unii Europejskiej, krajów Bloku Wschodniego, Rosji, Azji Środkowej, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, prowadzimy również transport kabotażowy)

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą transportową na trasie Ukraina – Polska i odwrotnie, prosimy o wypełnienie formularza „Koszt transportu na Ukrainę„. W godzinach naszej pracy odpowiemy do 15 minut.

O firmie Inter Logistic Polska sp. z o.o.

Firma spedycyjna Inter-Logistic Polska działa w branży transportowej już od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowych rynkach, doskonale znamy i dumnie reprezentujemy wartości najwyżej cenione przez klientów:

  • kompleksową obsługę,
  • najwyższą jakość świadczonych usług,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość.

Za każdym transportem Ukraina ↔ Polska stoi sztab wykwalifikowanych pracowników: od specjalistów obsługi zamówienia, przez operatorów logistycznych, po kierowców z ogromnym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą.

Szukasz transportu do innego kraju niż Ukraina?

Zachęcamy do współpracy w zakresie transportu na Białoruś i do Rosji, oraz w kierunku zachodnim: Francja, Hiszpania i Portugalia. Inter-logistic Polska sp. z o.o. to specjalista w branży TSL posiadający wieloletnie doświadczenie. Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji w każdym województwie – zapraszamy do kontaktu.