Transport Łotwa

Inter-Logistic to firma transportowa specjalizująca się w organizacji przewozów towarów do krajów nadbałtyckich. Jednym z kierunków, w którym regularnie realizujemy transport, jest relacja na trasie Łotwa – Polska i Polska – Łotwa. Z naszą pomocą możesz przewieźć ładunki do takich miast jak Ryga, Dyneburg, Lipawa, Windawa, Jełgawa i Jurmała oraz innych łotewskich miejscowości. Jesteśmy również w stanie zrealizować transport do/z Łotwy oraz Estonii.
Transport ciężarowy Łotwa

Transport ciężarowy Łotwa

Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług transportowo-spedycyjnych. Mogą oni skorzystać z transportu ładunków częściowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych zarówno w eksporcie, jak i imporcie. Oferujemy również transport drobnicowy do i z Łotwy.

Przy organizacji transportu częściowego oraz całopojazdowego do Łotwy korzystamy z pojazdów od 3,5 tony DMC do 24 ton. Z kolei towary ponadgabarytowe przewozimy za pomocą specjalistycznej floty, która jest do tego celu przeznaczona.

Transport do Łotwy

W Inter-Logistic jesteśmy w stanie szczegółowo zaplanować każdą trasę. Zawdzięczamy to m.in. wieloletniemu doświadczeniu – w branży działamy od 1999 roku, dzięki czemu doskonale rozumiemy jej specyfikę oraz wykwalifikowanemu zespołowi. Z nami możesz zaplanować trasę nie tylko do Łotwy, ale również Litwy, Estonii oraz innych państw znajdujących się na terenie Europy.

Transport maszyn i towarów do/z Łotwy

W Inter-Logistic organizujemy transport międzynarodowy z i do Łotwy do większości europejskich krajów. Oferujemy transport towarów wielkogabarytowych, na paletach, a także maszyn – w tym m.in. rolniczych, budowlanych, przemysłowych.

Transport z Łotwy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Przedstawią oni nasze możliwości oraz poinformują Cię m.in. o kosztach i możliwych terminach realizacji transportu do/z Łotwy.

Jeśli chcesz poznać szacowaną cenę za wykonanie usługi, skorzystaj z naszego kalkulatora stawek. Pozwoli Ci on w krótkim czasie poznać cenę transportu.

Spedycja Litwa – informacje o Łotwie

Łotwa to niewielkie państwo o charakterze przemysłowo-rolniczym. Przeważa tutaj przemysł i to z różnych dziedzin – w tym przemysł transportowy, metalowy, meblarski, chemiczny, spożywczy, celulozowo-papierniczy oraz poligraficzny.

Gospodarka Łotwy oparta jest na eksporcie, głównie z innymi państwami należącymi do Unii Europejskiej (Łotwa należy do tej wspólnoty od 2004 roku). Najwięcej towarów eksportowanych jest na Litwę, do Estonii oraz Niemiec. Ze względu na swoje położenie kraj może pochwalić się wysoko rozwiniętymi usługami tranzytowymi.

Inter-Logistic – pewny i bezpieczny transport do Łotwy lub z Łotwy

Dbamy o to, aby każdy przewożony przez nas towar w relacji Łotwa – Polska został bezpiecznie dostarczony do miejsca docelowego. Dlatego też transportowane przez naszą firmę materiały oraz towary ubezpieczone są w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Oprócz tego możemy naszym klientom zaoferować ubezpieczenie CARGO.