Transport Grecja

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty w relacjach Grecja – Polska oraz Polska – Grecja. Regularnie wysyłamy samochody do Aten, Salonik, a także wielu innych greckich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych przewożeniem ładunków i towarów do Grecji bądź z Grecji. Możesz do nas zadzwonić, wysłać maila lub wiadomość poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Transport ciężarowy Grecja

Transport ciężarowy Grecja
W Inter-Logistic proponujemy naszym Klientom pełen zakres usług transportowo-spedycyjnych – od przewozu ładunków częściowych, przez transport całopojazdowy aż po przewóz ponadgabarytowy zarówno w eksporcie, jak i w imporcie.

W przypadku transportu do Grecji używamy mniejsze pojazdy (do 3,5 tony DMC, to dobra opcja dla osób zainteresowanych transportem busem do Grecji), „solówki”, naczepy, zestawy, chłodnie. Z kolei przy transporcie ponadgabarytowym wykorzystujemy pojazdy wchodzące w skład specjalistycznej floty, która przygotowana jest do przewozu ładunków ponadnormatywnych.

Transport do Grecji

Specjalistyczny oraz pewny sprzęt to niejedyny atut naszej firmy. W Inter-Logistic specjalizujemy się w planowaniu całych tras. W ten sposób możemy przetransportować interesujące Cię towary, a dodatkowo usługa wykonywana jest w przystępnych cenach. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły oferty transportu ładunków z i do Grecji.

Cena transportu do Grecji

Cena transportu z Grecji do Polski oraz z Polski do Grecji zależna jest od kilku czynników – w tym m.in. długości trasy, rodzaju przewożonego ładunku, jego wymiarów oraz wagi. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, aby poznać szczegóły oferty transportu towarowego. Szacowaną cenę transportu możesz również otrzymać korzystając z naszego kalkulatora stawek.

Transport maszyn i towarów do/z Grecji

Położona na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego Grecja należy do Unii Europejskiej. Mocnymi sektorami gospodarki tego kraju są turystyka oraz eksploatacja floty handlowej. Grecka gospodarka oprócz turystyki i handlu utrzymuje się także z transportu.

W Inter-Logistic oferujemy transport międzynarodowy z Grecji i do Grecji (w tym także transport drobnicowy do/z Grecji) do niemal wszystkich państw znajdujących się w Europie. Jesteśmy w stanie przetransportować towary o różnych rozmiarach, w tym maszyny i urządzenia ponadgabarytowe.

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Transport z Grecji

Jako jedna z czołowych firm transportowych jeżdżących do Grecji przewozimy towary o różnych wymiarach i gabarytach. Jesteśmy w stanie przetransportować nie tylko takie maszyny jak ciągniki rolnicze, agregaty, ale również przewozimy maszyny budowlane, przemysłowe oraz stolarskie.

Spedycja Grecja – informacje o Grecji

Położona w południowo-wschodniej Europie, konkretnie na skraju Półwyspu Bałkańskiego, Grecja graniczy z Albanią, Macedonią Północną, Bułgarią i Turcją. Państwo otaczają cztery morza (Egejskie, Kreteńskie, Jońskie i Śródziemne), co sprawia, że Grecja posiada dziesiątą pod względem długości linię brzegową na świecie. Oprócz części kontynentalnej do Grecji należy około 2500 wysp (w tym 165 zamieszkałych), a najpopularniejsze z niż to Kreta, Rodos, Zakintos, Korfu, Dodekanez oraz Wyspy Jońskie.

W momencie, w którym Grecja dołączyła do Unii Europejskiej, nastąpiły w kraju przemiany gospodarcze – nastał szybki rozwój ekonomiczny, a gospodarka skupiła się na usługach, a konkretniej na transporcie, handlu, finansach oraz turystyce.

Inter-Logistic – pewny, bezpieczny i tani transport do Grecji lub z Grecji

Nasza firma transportowa przywiązuje sporą wagę do bezpieczeństwa transportu Polska – Grecja. W związku z tym wszystkie transportowane przez nas ładunki są ubezpieczane w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Dbamy o to, aby ubezpieczenie pokrywało wartość zgodnie z Konwencją CMR. Na życzenie naszych Klientów możemy zaoferować ubezpieczenie towaru w ramach ubezpieczenia CARGO. Po szczegółowe informacje zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na każde zapytanie ofertowe.