Transport Turcja

Transport na trasie Turcja – Polska z roku na rok działa coraz sprawniej i coraz intensywniej a dzielący nas dystans nie stanowi już problemu. Portal gov.pl podaje w informatorze ekonomicznym informację, że to właśnie Turcja jest głównym partnerem Polski spośród krajów Bliskiego Wschodu. Regularnie odbywają się stamtąd transporty towarów i są to m.in. pojazdy, urządzenia mechaniczne, sprzęt elektryczny, wyroby włókiennicze, metale nieszlachetne i wyroby z metali nieszlachetnych a także żywność i surowce naturalne. Zauważamy, że jest to nie tylko sieć połączeń transportem drogowym, ale także transport lotniczy i transport kolejowy a także morski. Transport z Turcji różnego rodzaju dóbr staje się zatem, jak widać, coraz bardziej opłacalny.
Transport ciężarowy Turcja

Transport do Turcji

Nasza firma od lat współpracuje z partnerami tureckimi, organizując transport z Polski do Turcji. To jeden z głównych filarów naszej działalności i niezwykle popularny kierunek wśród naszych Klientów. W tym czasie udało nam się zebrać spore doświadczenie. Dziś regularnie wysyłamy samochody do Stambułu, Ankary, Antalyi i Izmiru a także wielu innych tureckich miejscowości położonych na terytorium całego kraju, starając się realizować każde zlecenie w optymalny sposób.

Transport ciężarowy Polska-Turcja

Turcja to kraj, który oferuje wiele możliwości. Zauważamy, jak szybko rozwija się rynek przewozowy, a towary z Turcji są coraz częściej sprowadzane do Polski. Widząc to rosnące zainteresowanie transportem na trasie Polska – Turcja, organizujemy przewozy całopojazdowe (FTL) i częściowe(LTL) zarówno w eksporcie, jak i w imporcie

Transport towarów do Turcji

Oferując usługę transportu samochodowego na trasie Polska – Turcja, oferujemy obsługę w sposób kompleksowy. Nasi klienci zyskują dzięki temu spokój, że transport w Turcji zostanie zorganizowany prawidłowo. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą służą Klientom pomocą oraz udzielają cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia transportu towaru w spedycji międzynarodowej.

Transport z Turcji do Polski

Turcja jest niezwykle ważnym partnerem handlowym. Określa się, że wartość importu jest około dwukrotnie większa niż eksportu. Co jest bardzo istotne, wiele sprowadzanych towarów z Turcji jest objęta zerowym cłem, co czyni je jeszcze atrakcyjniejszymi dla odbiorców w Polsce.

Spedycja Turcja – informacje o Turcji

W ostatnich latach Turcja nawiązała z państwami europejskimi bardzo owocne stosunki gospodarcze, stając się partnerem wymiany handlowej. Najczęściej transport ciężarowy dotyczy pojazdów samochodowych oraz ich podzespołów a także maszyn i urządzeń elektrycznych. Regularnie odbywa się również import odzieży i materiałów, które słyną z niezwykle wysokiej jakości. Ponadto do Europy sprowadza się z Turcji owoce i orientalne przyprawy, np. szafran turecki.

Wymiana handlowa odbywa się również w drugą stronę – do Turcji. Wśród najczęściej sprowadzanych towarów znalazły się produkty farmaceutyczne i chemiczne oraz wyroby z branży elektronicznej, metale i wyroby z tworzyw sztucznych oraz surowce naturalne.

Położenie Turcji umożliwia korzystanie w wielu różnych form transportu. Są to transport morski, drogowy, a także lotniczy. O wyborze najlepszego środka transportowego decydują zazwyczaj czas oraz cena przewozu.

Transport do Turcji i z Turcji do Polski – cena

Dzięki regularnym kursom na Bliski Wschód, które odbywają się w obie strony, jesteśmy w stanie oferować transport z Turcji w korzystnej cenie. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników, umożliwiające sprawną organizację i koordynację przewozów sprawiają, że minimalizujemy puste kilometry a tym samym maksymalizujemy wydajność a w efekcie obniżamy koszt transportu z Turcji. Z naszych usług naprawdę warto skorzystać.

Firma transportowa Turcja – pewny, bezpieczny i tani transport

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas wielu lat działania na rynku a także wykorzystywaniu nowoczesnej floty, jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagającego Klienta oraz zaoferować mu optymalne rozwiązania, kompleksową obsługę i usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków i terminowość dostaw.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska, dzięki którym powierzając nam swój ładunek będą Państwo zadowoleni. Z przyjemnością przygotujemy już dziś ofertę na transport na trasie Turcja – Polska. Zapraszamy do stałej współpracy.