Transport Turcja

Transport na trasie Turcja – Polska z roku na rok działa coraz sprawniej i coraz intensywniej a dzielący nas dystans nie stanowi już problemu. Portal gov.pl podaje w informatorze ekonomicznym informację, że to właśnie Turcja jest głównym partnerem Polski spośród krajów Bliskiego Wschodu. Regularnie odbywają się stamtąd transporty towarów i są to m.in. pojazdy, urządzenia mechaniczne, sprzęt elektryczny, wyroby włókiennicze, metale nieszlachetne i wyroby z metali nieszlachetnych a także żywność i surowce naturalne. Zauważamy, że jest to nie tylko sieć połączeń transportem drogowym, ale także transport lotniczy i transport kolejowy a także morski. Transport w Turcji wszelkich dóbr staje się zatem, jak widać, coraz bardziej opłacalny.

Transport do Turcji

Inter LogisticNasza firma od lat współpracuje z partnerami tureckimi, organizując transport z Polski do Turcji. To jeden z głównych filarów naszej działalności i niezwykle popularny kierunek wśród naszych Klientów. W tym czasie udało nam się doskonale poznać Turcję, jej przedsiębiorców i specyfikę rynku a także wszelkie tureckie regulacje celne i podatkowe a także przepisy drogowe oraz opanować niezbędne formalności. Dziś regularnie wysyłamy samochody do Stambułu, Ankary, Antalyi i Izmiru a także wielu innych tureckich miejscowości położonych na terytorium całego kraju, starając się realizować każde zlecenie.

Transport ciężarowy Polska-Turcja

Nasza firma od lat współpracuje z partnerami tureckimi, organizując transport z Turcji do Polski. To jeden z głównych filarów naszej działalności i niezwykle popularny kierunek wśród naszych Klientów. W tym czasie udało nam się doskonale poznać Turcję, jej przedsiębiorców i specyfikę rynku a także wszelkie tureckie regulacje celne i podatkowe a także przepisy drogowe oraz opanować niezbędne formalności. Dziś regularnie wysyłamy samochody do Stambułu, Ankary, Antalyi i Izmiru a także wielu innych tureckich miejscowości położonych na terytorium całego kraju, starając się realizować każde zlecenie.

Transport ciężarowy Polska-Turcja

Turcja to kraj, który oferuje wiele możliwości. Zauważamy, jak szybko rozwija się rynek przewozowy w eksporcie a towary z Polski są coraz częściej wysyłane do Turcji. Widząc to rosnące zainteresowanie transportem na trasie Polska – Turcja, obsługujemy przewozy całopojazdowe (FTL) i częściowe(LTL).

Transport towarów do Turcji

Oferując usługę transportu samochodowego na trasie Polska – Turcja, staramy się zagwarantować obsługę w sposób kompleksowy. Nasi klienci zyskują dzięki temu pełen spokój i pewność, że transport w Turcji zostanie zorganizowany prawidłowo. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą służą Klientom pomocą oraz udzielają cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia transportu towaru w spedycji międzynarodowej.

Transport z Turcji do Polski

Turcja jest niezwykle ważnym partnerem handlowym i transport na trasie Turcja Polska jest coraz powszechniejszy. Określa się, że wartość importu na rynek europejski jest około dwukrotnie większa niż eksportu. Co jest bardzo istotne, większość sprowadzanych towarów z Turcji jest objęta zerowym cłem, co czyni je jeszcze atrakcyjniejszymi dla odbiorców w Polsce. Wyjątek stanowią wyroby z węgla, stali oraz produkty rolne. Regularność kursów sprawia, że cena transportu z Turcji do Polski jest bardzo atrakcyjna.

Spedycja Turcja – informacje o Turcji

W ostatnich latach Turcja nawiązała z państwami europejskimi bardzo owocne stosunki gospodarcze, stając się doskonałym źródłem wymiany handlowej. Najczęściej transport ciężarowy dotyczy pojazdów samochodowych oraz ich podzespołów a także maszyn i urządzeń elektrycznych. Regularnie odbywa się również import odzieży i materiałów, które słyną z niezwykle wysokiej jakości. Ponadto do Europy sprowadza się z Turcji pyszne owoce i orientalne przyprawy, np. szafran turecki.

Wymiana handlowa odbywa się również i w drugą stronę i jest to transport do Turcji. Najczęściej Turcja jest zainteresowana transportem akcesoriów i części samochodowych tj. smary, oleje czy filtry. Wśród najczęściej sprowadzanych towarów znalazły się ponadto produkty farmaceutyczne i chemiczne oraz wyroby z branży elektronicznej, metale i wyroby z tworzyw sztucznych oraz surowce naturalne.

Położenie Turcji umożliwia korzystanie w wielu różnych form transportu. Są to transport morski, pojazdem kolejowym lub samochodem a także lotniczy. O wyborze najlepszego środka transportowego decydują zazwyczaj czas oraz cena przewozu.

Transport do Turcji i z Turcji do Polski – cena

Dzięki regularnym kursom na Bliski Wschód, które odbywają się w obie strony, jesteśmy w stanie oferować transport z Turcji w korzystnej cenie. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników, umożliwiające sprawną organizację i koordynację przewozów sprawiają, że minimalizujemy puste kilometry a tym samym maksymalizujemy wydajność a w efekcie obniżamy koszt transportu z Turcji. Z naszych usług naprawdę warto skorzystać.

Firma transportowa Turcja – pewny, bezpieczny i tani transport

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas wielu lat działania na rynku a także wykorzystywaniu nowoczesnej floty, jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagającego Klienta oraz staramy się zapewnić mu optymalne rozwiązania, kompleksową obsługę i usługi logistyczne na najwyższym poziomie a przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonych ładunków i terminowość dostaw, z możliwością monitorowania przesyłki.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska. Z przyjemnością przygotujemy już dziś ofertę na transport na trasie Turcja Polska w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do stałej współpracy.