Transport Włochy

Jednym z bardzo popularnych kierunków organizowania usług transportowych są Włochy, a szczególnie stolica Rzym. Pośród wielu firm transportowych świadczących usługi w relacjii Polska—Włochy warto postawić na profesjonalistów. Nasza firma Inter-Logistic oferuje usługi przewożenia ładunków na trasie Włochy—Polska i Polska-Włochy. Realizujemy zlecenia na transport międzynarodowy do takich miast jak: Wenecja, Mediolan, Turyn, Rzym, Neapol i wiele innych włoskich miast.

Transport do Włoch

Transport ciężarowy Włochy
Zajmujemy się organizacją usług transportowych w relacji Polska—Włochy. Zależy nam, aby powierzony nam przewóz był bezpieczny, profesjonalny oraz ekspresowy. Dysponujemy najwyższej jakości flotą pojazdów. Dbamy, aby powierzone nam towary czy maszyny dotarły na miejsce w sposób sprawny i bezpieczny. Nasza flota samochodowa może przewieźć niemalże każdy ładunek podczas transportu międzynarodowego Polska—Włochy.

Transport międzynarodowy Polska —Włochy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy świadczeniu usług transportowych do Włoch. Stawiamy na szybki i sprawny transport, który zrealizowany zostanie przez wyszkolonych kierowców, którzy są specjalistami do spraw transportu i logistyki. Wyróżniamy się wysokiej jakości transportem do Włoch w atrakcyjnej cenie.

Usługi transportowe do Włoch

Transport do Włoch realizujemy dbając o wszystkie detale, poczynając od kwestii formalnościowych – co do których służymy radą – po sprawy związane z terminowym przewozem w wyznaczone miejsce. Nasza firma przewozi różnego rodzaju ładunki jak meble czy maszyny budowlane oraz rolnicze.

Transport z Włoch do Polski

W Inter-Logistic wykonujemy również zlecenia na transport z Włoch do Polski. Tego rodzaju przewozy są realizowane w prostszy sposób niż transporty pozaunijne, ponieważ oba państwa należą do Unii Europejskiej, co znacznie ułatwia kwestie formalnościowe, m.in. przez brak odpraw. Transport Włochy—Polska jest niezwykle pożądany, ponieważ to kraj, z którego eksportowanych jest wiele towarów oraz jest ważnym punktem handlowym na mapie świata.

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Spedycja Włochy — informacje o Włoszech

Od wielu lat temat spedycji we Włoszech jest nam bardzo dobrze znany. Nasi pracownicy mają ogromną wiedzę na temat formalności oraz innych kwestii, które należy załatwić przed wykonaniem zlecenia. Włochy są jednym z najbardziej znaczących ośrodków przemysłowych w dziedzinie motoryzacji. To stamtąd sprowadzane są najpopularniejsze samochody jak: Lancia, Alfa Romeo czy Lamborghini, czy motocykle np. Ducati.

Transport do Włoch i z Włoch do Polski — cena

Staramy się, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonywanych przez nas usług transportowych. Wyróżniają nas nie tylko wysokiej jakości usługi czy terminowość, oferujemy także tani transport do Włoch i z powrotem. Cena transportu do Włoch zależy od długości trasy, miejsc za i rozładunku, ilości przewożonych ładunków, a także innych czynników. W naszej cenie transportu mieści się także opieka wysoko wykwalifikowanego specjalisty od spraw transportu i logistyki, który zadba o wszystkie szczegóły. Po wycenę przewozu i konkretny cennik zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową.

Inter-Logistic — pewny, bezpieczny i tani transport do Włoch lub z Włoch

Współpraca z nami jest pewnością bezpieczeństwa oraz atrakcyjnych cen transportu Włochy—Polska i Polska—Włochy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów doświadczył indywidualnego podejścia, a także korzystnej dla obu stron wyceny przewozu. W celu uzyskania pomocy czy rady fachowca skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową. Warto zaznajomić się z pełną ofertą spedycji w Inter-Logistic, ponieważ zaskarbiliśmy już sobie tysiące zaufanych klientów, poprzez terminowość, profesjonalizm, indywidualne wyceny i atrakcyjne koszta transportu do Włoch.