Transport i Spedycja Francja ↔ Polska

Inter-Logistic Polska świadczy usługi transportowe i spedycyjne w relacjach Francja – Polska i Polska – Francja. Ładunki przewozimy do wszystkich, największych miast francuskich – Paryża, Nantes, Marsylii czy Lyonu. Prowadzimy również transport do wszelkich, mniejszych miejscowości znajdujących się na obszarze całego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Transport ciężarowy Francja

Transport ciężarowy Francja

Nasza firma spedycyjna organizuje również transport ponadgabarytowy w relacjach Francja – Polska i Polska – Francja. Nasze kompleksowe usługi transportowe we Francji obejmują organizację wszelkich pozwoleń na transport ponadnormatywny. Oferujemy również pilotaż oraz, jeśli to konieczne, zmiany w organizacji ruchu na trasie przewozu towarów. Transport po Francji to nasza specjalność, dzięki czemu wiemy, jak zaplanować i zrealizować trasę, aby odbyła się w bezpiecznie i w terminie.

Transport z Francji

Inter-Logistic Polska świadczy również szereg usług dodatkowych ułatwiających prowadzenie transportu międzynarodowego do Francji. Oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj transportu będzie odpowiedni w przypadku danego ładunku, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści doradzą Ci optymalny wariant transportu ładunków.

Cena transportu z Polski do Francji

Całkowity koszt przewozu ładunków do Francji bądź w odwrotnym kierunku uzależniony jest od indywidualnych czynników, takich jak m.in.:

  • wielkość przewożonego towaru (np. ładunek ponadnormatywny, całopojazdowy, częściowy),
  •  rodzaj ładunku (np. towary niebezpieczne, wymagające transportu ADR),
  •  kierunek przewozu – transport i spedycja do lub z Francji bądź w obu kierunkach, kabotaż,
  •  czas realizacji,
  •  usługi dodatkowe – doradztwo, itd.

Korzystając z usług Inter-Logistic Sp. z o.o., dostaniesz ofertę taniego transportu do Francji. Przy realizacji każdego zlecenia staramy się zoptymalizować koszty najlepiej jak to możliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów transportu do Francji. Na podstawie wypełnionego formularza dokonamy wnikliwej wyceny – odpowiemy niezwłocznie.

Transport do Francji

Transport drobnicowy, transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy to nasza specjalność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Usługi transportowe w kierunku Francji odbywają się płynnie i bezproblemowo – transport nie wymaga załatwiania dodatkowych formalności związanych z odprawą celną. Jeżeli chcesz poznać ceny transportu do Francji – skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę uwzględniającą Twoje potrzeby.

Transport towarów i maszyn do/z Francji

Transport międzynarodowy we Francji najczęściej dotyczy przewozu maszyn, materiałów budowlanych oraz materiałów wykończeniowych. Wśród towarów transportowanych na zachód Europy znajdują się również elementy metalowe czy wyroby wykonane z tworzyw sztucznych. Klientom oferujemy transport rzeczy do Francji z uwzględnieniem standardów bezpiecznego przewozu.

Szczegóły dotyczące ładunków, które przewozimy uzyskasz, kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie.

Spedycja Francja – informacje o Francji

Francja to jeden z krajów Europy Zachodniej, należący do grupy G8 zrzeszającej jedne z największych gospodarek świata. Kraj ten znany jest przede wszystkim z bycia największym importerem i eksporterem towarów przemysłowych oraz żywności. Dodatkowo Francja jest państwem rozwiniętym turystycznie, stanowiąc w tym zakresie potęgę na skalę całego kontynentu. Właśnie przez wzgląd na to firmy transportowe we Francji cieszą się ogromną popularnością.

Planujesz zlecić przewóz towarów w tym kierunku? Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. to pewna spedycja na linii Polska-Francja i Francja-Polska!

Firma transportowa Francja – pewny i bezpieczny transport do Francji lub z Francji

To, co wyróżnia naszą firmę spedycyjną to wieloletnie doświadczenie – w branży działamy od 1999 roku. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę. Dbamy o bezpieczeństwo transportowanych towarów. Organizujemy sporo przewozów do Francji oraz z Francji. Realizujemy również transport na terenie całej Polski oraz do i z państw Unii Europejskiej (m.in. Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii ), a także do krajów byłej WNP – Rosji, Białorusi, Ukrainy. Nasze usługi to nie tylko przewóz ładunków – to również dopełnienie wszelkich formalności i doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportu we Francji!