Inter Logistic - Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym

     

Transport Francja ↔ Polska

Jednym z czołowych kierunków, w które wyruszają nasze transporty, jest Francja. Nasze destynacje to nie tylko największe francuskie miasta, tj. Paryż, Nantes, Marsylia czy Lyon, ale również inne, mniejsze miejscowości położonych na terytorium całego kraju.

Transport Francja - Polska > firma transportowa Inter LogisticTransport całopojazdowy i częściowy do Francji

Organizujemy nie tylko międzynarodowy transport całopojazdowy i częściowy, ale również transport kabotażowy na terenie Francji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i na każdym etapie realizacji zadania służymy fachową pomocą i informacją.

Cennik transportu do Francji

Cena przewozu ładunków na trasie Francja – Polska i w kierunku odwrotnym zależna jest od gabarytów ładunku, jego rodzaju (np. ładunek ADR), kierunku przewozu oraz czasu realizacji. Jeśli potrzebują Państwo natychmiastowej wyceny przewozu, wystarczy wypełnić formularz Kalkulacja transportu do Francji. W godzinach nasze pracy odpowiemy na przesłane zapytania do 15 minut, prosimy o szczegółowe informacje na temat kierunku i ładunku.

Kim jesteśmy? Inter Logistic Polska

Firma Inter Logistic Polska działa w branży spedycyjnej już od 1998 roku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i zapewniamy naszym Klientom nie tylko kompleksową obsługę, ale również pewność i bezpieczeństwo przewozu. Nasi kierowcy posiadają tysiące wyjeżdżonych godzin na swoim koncie, a ich znajomość tras we Francji jest na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by przewożony ładunek cały czas był pod opieką kompetentnych pracowników. Nasza oferta to nie tylko sam fizyczny przewóz ładunku, ale także doradztwo w sprawach formalnych, zdobycie niezbędnej dokumentacji, zezwoleń i informacji przewozowych.

Gdzie jeździmy?

Wśród naszych międzynarodowych kierunków transportowych poza Francją znajdują się również: Hiszpania i Portugalia, Szwecja, Niemcy, Belgia, Holandia, Norwegia oraz kraje bloku wschodniego: UkrainaRosja i Białoruś. Na terenie Polski oferujemy m.in. transport ponadgabarytowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.