Pomimo pandemii działamy na 100%. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

     

Transport i Spedycja Francja ↔ Polska

Inter-Logistic Polska świadczy usługi transportowe i spedycyjne na trasie Francja – Polska oraz Polska – Francja. Ładunki przewozimy do wszystkich, największych miast francuskich – Paryża, Nantes, Marsylii czy Lyonu. Prowadzimy również transport do wszelkich, mniejszych miejscowości znajdujących się na obszarze całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w spedycji międzynarodowej, możemy zagwarantować terminowość i pełne bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Transport Francja - Polska > firma transportowa Inter Logistic” width=”35%”>Transport do Francji – całopojazdowy, częściowy i ponadnormatywny</h2>
<p>Nasze usługi transportowe na trasach do i z Francji obejmują przewozy całopojazdowe oraz transport ładunków częściowych. Zapewniamy również przewozy kabotażowe na terenie całej Francji – jeśli szukasz pewnej, polskiej firmy, która wykona transport towarów pomiędzy różnymi regionami tego kraju, zapraszamy do skorzystania z <a href=naszych usług!

Nasza firma spedycyjna organizuje również transport ponadgabarytowy w relacjach Francja – Polska i Polska – Francja. Nasze kompleksowe usługi obejmują organizację wszelkich pozwoleń na transport ponadnormatywny. Zapewniamy również pilotaż oraz, jeśli to konieczne, zmiany w organizacji ruchu na trasie przewozu.

Spedycja do Francji – nasze usługi dodatkowe

Inter-Logistic Polska świadczy również szereg usług dodatkowych, ułatwiających prowadzenie transportu międzynarodowego do Francji. Zapewniamy kompleksowe doradztwo z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Posiadamy również własne biuro tłumaczeń, dzięki czemu możemy przełożyć na język francuski wszystkie, wymagane dokumenty i zezwolenia na przewóz. Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj transportu będzie odpowiedni w przypadku danego ładunku, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści doradzą Ci optymalny wariant.

Cennik transportu do Francji

Całkowity koszt przewozu ładunków do Francji bądź w odwrotnym kierunku uzależniony jest od indywidualnych czynników, takich jak m.in.:

  • wielkość przewożonego towaru (np. ładunek ponadnormatywny, całopojazdowy, częściowy),
  •  rodzaj ładunku (np. towary niebezpieczne, wymagające transportu ADR),
  •  kierunek przewozu – transport i spedycja do lub z Francji bądź w obu kierunkach, kabotaż,
  •  czas realizacji,
  •  usługi dodatkowe – tłumaczenia dokumentów, itd.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów transportu do Francji. Na podstawie wypełnionego formularza dokonamy wyceny – odpowiemy niezwłocznie.

Dowiedz się więcej o Inter-Logistic Polska

To, co wyróżnia naszą firmę spedycyjną to wieloletnie doświadczenie – w branży działamy od 1999 roku. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę oraz pełne bezpieczeństwo transportowanych towarów, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Organizujemy mnóstwo przewozów do Francji oraz z Francji. W każde, wskazane miejsce dojeżdżamy na czas. Realizujemy również transport na terenie całej Polski oraz państw Unii Europejskiej (m.in. Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii  ), a także do krajów byłej WNP – Rosji, Białorusi, Ukrainy. Nasze usługi to nie tylko przewóz ładunków – to również dopełnienie wszelkich formalności i doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!