Inter Logistic - Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym

     

Transport – Bałkany

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty na kierunku bałkańskim. Regularnie wysyłamy samochody do Sarajewa, Belgradu, Podgoricy, Prisztiny, Tirany, Skopje,
a także wielu innych miejscowości położonych na terytorium Półwyspu Bałkańskiego. Z nami możesz wysłać każdy transport do Bośni i Hercegowiny, Serbii, Czarnogóry, Kosowa, Albanii i Macedonii.

Inter Logistic
Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem będą służyć Państwu pomocą oraz udzielą cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas podczas 17 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska, które gwarantują, że powierzając nam swój ładunek będą Państwo zadowoleni.