Transport Bułgaria

Bułgaria to państwo zlokalizowane na Półwyspie Bałkańskim nad Morzem Czarnym, sąsiadujące od południa z Grecją i Turcją, kojarzone głównie z turystyką letnią. To wspaniałe miejsce dla spragnionych wrażeń podróżników. To także jeden z głównych filarów działalności naszej firmy. Regularnie wykonujemy transport towarów na trasie Bułgaria Polska i Polska Bułgaria, zwłaszcza do Sofii, Warny, Płowdiw, Burgas czy Ruse oraz wielu innych bułgarskich miejscowości, położonych na terytorium całego kraju.

Transport ciężarowy Bułgaria


Planujesz transport na trasie Polska – Bułgaria? Zaufaj naszym specjalistom. Na rynku transportu i spedycji towarów w krajach europejskich działamy od 23 lat. To czas, kiedy poznaliśmy specyfikę branży transportowo-spedycyjno-logistycznej niezwykle dogłębnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę transportu na kierunku Bułgaria Polska z najwyższą jakości świadczonych usług.

Transport z Bułgarii

Bułgaria to kierunek, który regularnie obsługujemy. Zauważamy, że rynek importu z Bułgarii mocno się rozwija, a nasze transporty są coraz częstsze. Są to przewozy towarów zarówno całopojazdowe (FTL) jak i częściowe (LTL) i drobnicowe, także na paletach. Zajmujemy się transportem różnorodnych towarów. Dbamy o to, aby realizować transport z Bułgarii terminowo. Nie przewozimy osób i nie oferujemy przeprowadzek.

Transport maszyn i towarów do/z Bułgarii

Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów przy realizacji każdego zlecenia. Pragniemy, aby każdy powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie do odbiorcy zarówno w Polsce jak i w Bułgarii. Posiadamy sprawną flotę pojazdów, które dają nam możliwość transportowania towarów o rozmaitej wadze i gabarytach. Są to m.in. maszyny i części. Korzystamy z pojazdów od 3,5 tony DCM do 24 ton DMC, a także z zestawów specjalistycznych.

Transport do Bułgarii

Rynek przewozowy w eksporcie rozwija się równie szybko, a transport towarowy z Polski do Bułgarii jest coraz częściej wysyłany. Widząc rosnące zainteresowanie transportem na tym kierunku, organizujemy regularny transport ciężarowy do Bułgarii.

Spedycja Bułgaria – informacje o Bułgarii

Bułgarska gospodarka wolnorynkowa systematycznie się rozwija a do najważniejszych sektorów należą motoryzacja i energetyka a także budowa maszyn i przetwórstwo spożywcze. Odkąd Bułgaria jest członkiem Unii Europejskiej, wymiana handlowa pomiędzy Polską a Bułgarią nie stanowi żadnego problemu. Coraz częściej realizowany jest transport maszyn budowlanych i urządzeń mechanicznych, elektrycznych i ich części a także artykułów spożywczych i produktów przemysłowych. Z Bułgarii natomiast chętnie są importowane maszyny mechaniczne i elektryczne oraz ich części, metale nieszlachetne i artykuły wykonane z nich a także produkty spożywcze.

Firma transportowa Bułgaria – pewny i bezpieczny transport do Bułgarii lub z Bułgarii

Zdobyte przez nas doświadczenie a także znajomość specyfiki branży w transporcie międzynarodowym, pozwalają nam na profesjonalizm i realizację zlecenia najbardziej wymagającego klienta. Stawiamy na optymalne rozwiązania i kompleksową obsługę transportu, dzięki czemu oferujemy pewny i bezpieczny transport towarów do i z Bułgarii. W każdym przypadku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których przygotowujemy indywidualną ofertę. Warto to sprawdzić!