Transport Bułgaria

Bułgaria to państwo zlokalizowane na Półwyspie Bałkańskim nad Morzem Czarnym, sąsiadujące od południa z Grecją i Turcją, kojarzone głównie z turystyką letnią. To wspaniałe miejsce dla spragnionych wrażeń podróżników. To także jeden z głównych filarów działalności naszej firmy. Regularnie wykonujemy transport towarów na trasie Bułgaria Polska i Polska Bułgaria, zwłaszcza do Sofii, Warny, Płowdiw, Burgas czy Ruse oraz wielu innych bułgarskich miejscowości, położonych na terytorium całego kraju.

Transport ciężarowy Bułgaria

Transport ciężarowy Bułgaria
Planujesz transport na trasie Polska – Bułgaria? Zaufaj naszym specjalistom. Na rynku transportu i spedycji towarów w krajach europejskich działamy od 23 lat. To czas, kiedy poznaliśmy specyfikę branży transportowo-spedycyjno-logistycznej niezwykle dogłębnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę transportu na kierunku Bułgaria Polska z najwyższą jakości świadczonych usług.

Transport z Bułgarii

Bułgaria to kierunek, który regularnie obsługujemy. Zauważamy, że rynek importu z Bułgarii mocno się rozwija, a nasze transporty są coraz częstsze. Są to przewozy towarów zarówno całopojazdowe (FTL) jak i częściowe (LTL) i drobnicowe, także na paletach. Zajmujemy się transportem różnorodnych towarów. Dbamy o to, aby realizować transport z Bułgarii terminowo. Nie przewozimy osób i nie oferujemy przeprowadzek.

Transport maszyn i towarów do/z Bułgarii

Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów przy realizacji każdego zlecenia. Pragniemy, aby każdy powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie do odbiorcy zarówno w Polsce jak i w Bułgarii. Posiadamy sprawną flotę pojazdów, które dają nam możliwość transportowania towarów o rozmaitej wadze i gabarytach. Są to m.in. maszyny i części. Korzystamy z pojazdów od 3,5 tony DCM do 24 ton DMC, a także z zestawów specjalistycznych.

Transport do Bułgarii

Rynek przewozowy w eksporcie rozwija się równie szybko, a transport towarowy z Polski do Bułgarii jest coraz częściej wysyłany. Widząc rosnące zainteresowanie transportem na tym kierunku, organizujemy regularny transport ciężarowy do Bułgarii.

Spedycja Bułgaria – informacje o Bułgarii

Bułgarska gospodarka wolnorynkowa systematycznie się rozwija a do najważniejszych sektorów należą motoryzacja i energetyka, a także budowa maszyn i przetwórstwo spożywcze. Odkąd Bułgaria jest członkiem Unii Europejskiej, wymiana handlowa pomiędzy Polską a Bułgarią nie stanowi żadnego problemu. Coraz częściej realizowany jest transport maszyn budowlanych i urządzeń mechanicznych, elektrycznych i ich części, a także artykułów spożywczych i produktów przemysłowych. Z Bułgarii natomiast chętnie są importowane maszyny mechaniczne i elektryczne oraz ich części, metale nieszlachetne i artykuły wykonane z nich, a także produkty spożywcze.

Firma transportowa Bułgaria – pewny i bezpieczny transport do Bułgarii lub z Bułgarii

Zdobyte przez nas doświadczenie, a także znajomość specyfiki branży w transporcie międzynarodowym, pozwalają nam na profesjonalizm i realizację zlecenia najbardziej wymagającego klienta. Stawiamy na optymalne rozwiązania i kompleksową obsługę transportu, dzięki czemu oferujemy pewny i bezpieczny transport towarów do i z Bułgarii. W każdym przypadku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których przygotowujemy indywidualną ofertę. Warto to sprawdzić!