Transport Holandia

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty na kierunku holenderskim. Regularnie wysyłamy samochody do Rotterdamu, Hagii, Eindhoven, Amsterdamu i Zwolle, a także wielu innych holenderskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Oferujemy przewozy Holandia-Polska oraz transport z Polski do Holandii.

Transport do Holandii

Inter LogisticOrganizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem będą służyć Państwu pomocą oraz udzielą cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia. Sprawdź naszą ofertę!

Transport ciężarowy do Holandii

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam organizować w sposób kompleksowy komfortowy transport Holandia-Polska i Polska-Holandia. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami od załadunku po rozładunek. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonego podczas transportu towaru. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć na czas pod wskazany adres każdego zlecenia. Nasz międzynarodowy transport ciężarowy oferujemy nie tylko firmom, ale również klientom indywidualnym.

Przewóz towarów do Holandii

Gospodarka Holandii to wysoko rozwinięta gospodarka. Jest to m.in. trzeci eksporter żywności na świecie, tuż po Stanach Zjednoczonych i Francji. Holandia znajduje się także w pierwszej dziesiątce wydobywców gazu ziemnego na świecie. Warto wspomnieć, że sam port w Rotterdamie to europejski lider oraz światowy wicelider tonażu przeładowywanych towarów. Szczególnie istotny filar gospodarki Holandii stanowi hodowla kwiatów m.in. tulipanów. Wszystko to sprawia, że przewóz towarów do i z Holandii jest niezwykle ważny. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu realizujemy kompleksowe zlecenia na przewóz towarów z Holandii do dowolnych krajów europejskich.

Transport z Holandii do Polski

Jako sprawdzony przewoźnik Holandia-Polska realizujemy przewozy różnego rodzaju produktów. Możesz zlecić nam wyjazdy z Holandii do Polski z artykułami spożywczymi, roślinami, czy materiałami budowlanymi. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i przewozu niemalże każdego produktu. Dbamy o punktualność, optymalne ceny oraz elastyczność. Jako sprawna firma transportowa Holandia-Polska z licznymi, zrealizowanymi przewozami przeprowadzamy również przewozy maszyn i urządzeń budowlanych, elektrycznych, ogrodowych, rolniczych, czy przemysłowych.

Przejazdy z Holandii do Polski – transport międzynarodowy

Nasza firma świadczy również usługi transportowe. Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe. Oferujemy przewozy do Polski z Holandii oraz przewóz z Holandii do Polski. Trasy przygotowujemy w oparciu o Twoje wytyczne, a po zaakceptowaniu warunków przystępujemy do działania. Posiadamy sprawną flotę pojazdów, a każdy samochód jest regularnie serwisowany. Nie oferujemy przewozów osób, przejazdów z kierowcą, przeprowadzek oraz przejazdów Holandia-Polska busem.

Przewozy po terenie Holandii – informacje o Holandii

Holandia położona jest w Europie Zachodniej. Królestwo Niderlandów złożone jest z czterech krajów: Holandii, Aruby, Curaçao i Sint Maarten, a na jego czele stoi monarcha. Europejska część królestwa jest obszarem gęsto zaludnionym. Kraj usytuowany jest w dorzeczu trzech rzek. Są to: Ren, Moza i Skalda. Co ważne, ponad 25% kraju położone jest poniżej poziomu morza, a na całym terenie panuje klimat morski umiarkowany oraz ciepły. Wśród najpopularniejszych firm holenderskich warto wymienić m.in. Philips, Nationale-Nederlanden, Shell oraz DAF.

Firma transportowa Holandia – pewny, bezpieczny i tani transport

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej, zdobytej podczas 19 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, dla których praca jest ich pasją.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska. Cieszymy się renomą jednego z najlepszych przewoźników do Holandii. Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz poznać szczegóły? Zależy Ci na najlepiej wykonanych usługach transportowych oraz korzystnych warunkach? Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń lub wyślij wiadomość mailową. Zobacz, co w jaki sposób możemy zorganizować dla Ciebie łatwy transport i skorzystaj z naszej oferty.