Transport Białoruś ↔ Polska / Unia Europejska

W naszej szerokiej ofercie międzynarodowych przewozów ładunkowych znajdą Państwo wysoko wyspecjalizowany transport na trasie Białoruś – Polska. Nasze samochody odbywają regularne rejsy do Mińska, Witebska, Mogileva, a także wielu innych białoruskich miejscowości.
Transport ciężarowy Białoruś

Ładowność pojazdów przy transporcie na Białoruś

Organizujemy przewóz ładunków w transporcie całopojazdowym oraz częściowym – wybór uzależniony jest od zapotrzebowania klienta na wielkość załadunku i trasy. Dysponujemy wolnymi samochodami w całości lub miejscem w już zakolejkowanym przewozie. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.

Cennik transportu na Białoruś

Cena przewozu ładunku zależna jest od:

  • wielkości załadunku (czy jest to ładunek całopojazdowy czy częściowy)
  • gabarytów załadunku (prowadzimy przewozy ponadgabarytowe)
  • typu załadunku (obostrzenia przewozu ładunków ADR wpływają na cenę)
  • kraju początkowego i końcowego (jeździmy na Białoruś z Polski, całej Europy, krajów Bloku Wschodniego, Azji Środkowej, Afryki Północnej, prowadzimy również transport kabotażowy).

Wycenę przewozu możemy dla Państwa przygotować już w 15 minut. Wystarczy wypełnić formularz Cena transportu Białoruś.

Nasi kierowcy znają się na rzeczy

Inter-Logistic Polska jest firmą spedycyjną działającą w branży już od 1998 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na międzynarodowych rynkach, co pozwoliło nam tak dobrać ofertę dla naszych Klientów, aby zawsze zyskali najlepszą jakość obsługi. Oferujemy:

  • kompleksowe działania (zezwolenia na przewóz, dokumentacje),
  • najwyższą jakość usługi,
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków,
  • terminowość dostawy

Każdy transport Białoruś ↔ Polska obsługuje grupa wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy z całą pewnością zaoferować pełne bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

Pozostałe kierunki naszej firmy transportowej

Potrzebny transport do innego kraju bloku wschodniego? Oferujemy również przejazdy na Ukrainę i do Rosji, oraz w kierunkach zachodnich: FrancjaHiszpania i Portugalia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Posiadamy swoich przedstawicieli handlowych w każdym województwie.