Transport Anglia

Chcesz przewieźć ładunek, a miejscem docelowym jest Londyn, Manchester czy Birmingham? Z Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. transport do Anglii z Polski zostanie zorganizowany profesjonalnie. Oferujemy m.in. całopojazdowe przewozy towarów, ładunków częściowych, czy transport ładunków niebezpiecznych ADR do Anglii.

Transport ciężarowy Anglia

Transport ciężarowy Estonia
W Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. dysponujemy flotą pojazdów, które są przystosowane do realizacji różnego typu zleceń. Samochody, z których korzystamy, pozwalają nam terminowo przetransportować ładunek pod wskazany adres. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo przewożonego towaru i profesjonalizm, dzięki czemu transport ciężarowy na trasie Polska-Anglia lub Anglia-Polska przebiega zgodnie z planem. Oferta skierowana wyłącznie do firm. Nie wykonujemy zleceń dla klientów indywidualnych.

Transport do Anglii

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – na rynku działamy od 1999 roku – jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować transport z/do Anglii.

Organizujemy przewozy całopojazdowe i częściowe w eksporcie i imporcie. Pracownicy Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. służą klientom fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze najlepszych rozwiązań. Możesz liczyć na naszą opiekę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Transport maszyn i towarów do/z Anglii

Realizujemy zlecenia na transport towarów z Anglii do Polski i z Polski do Anglii. Jesteśmy m.in. w stanie przewieźć do i z Wielkiej Brytanii:

  • materiały budowlane i wykończeniowe,
  • wyroby z tworzyw sztucznych,
  • maszyny budowlane o niestandardowych gabarytach (transport ponadgabarytowy),
  • konstrukcje betonowe,
  • skrzynie, palety
  • maszyny rolnicze, w tym ciągniki, kombajny, agregatory, siewniki.

Transport z Anglii

Oferowane przez naszą firmę usługi spedycyjne nie ograniczają się wyłącznie do przewozu towarów z Anglii do Polski. Nasi klienci zyskują również profesjonalną pomoc w uzupełnianiu dokumentacji i przejściu przez obsługę celną. Zawsze szukamy optymalnych tras, a także dbamy o bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię kompleksowa spedycja do Anglii.

Spedycja Anglia – informacje o Anglii

Anglia to kraj stanowiący część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, konkretnie obejmuje południową i centralną część wyspy, tym samym granicząc ze Szkocją i Walią. Od Francji oddziela ją kanał La Manche.

Kraj chętnie odwiedzają turyści. Najpopularniejsze miasta – po Londynie – to Birmingham, Liverpool i Leeds.

Firma transportowa Anglia – pewny i bezpieczny transport do Anglii lub z Anglii

Rozległa wiedza oraz doskonała znajomość specyfiki branży transportowo-spedycyjno-logistycznej pozwala nam oferować klientom kompleksową obsługę, bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz transport do Anglii lub z Anglii na wysokim poziomie.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego też w Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. dokładamy starań, aby każde zlecenie było realizowane według indywidualnych potrzeb klienta.

Interesują Cię usługi transportowe z/do Anglii i ich wycena? Zapraszamy do kontaktu.