Transport Rumunia

Rumunia to kraj, który niegdyś uchodził za najuboższy w Unii Europejskiej. Dziś jest przykładem prężnie rozwijającej się gospodarki. Stopniowa prywatyzacja doprowadziła do znacznego obniżenia stopnia bezrobocia i ożywienia gospodarczego. W tym urokliwym państwie, odwiedzanym przez wielu turystów, rozwinęło się górnictwo, hutnictwo i przemysł maszynowy. To sprawiło, że transporty na kierunku Polska – Rumunia stały się jednym z filarów działalności naszej firmy. Regularnie wysyłamy samochody ciężarowe całopojazdowe i częściowe do Bukaresztu, Timisoary, Kluż-Napoki oraz miast takich jak Konstanca, Oradea, Jassy czy Braszów, a także wielu innych rumuńskich miejscowości, położonych na terytorium całego kraju.

Transport ciężarowy Rumunia

Transport ciężarowy Rumunia
Transport towarów na trasie Rumunia – Polska i Polska – Rumunia to coraz częściej obierany przez naszych klientów kierunek. Na rynku transportu i spedycji działamy od 23 lat. To czas, kiedy zdobyliśmy ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym, pozwalające spełniać nam oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Potrafimy zaoferować kompleksowy transport na kierunku Polska – Rumunia, dbając o bezpieczeństwo i terminowość przewozu ładunku.

Transport z Rumunii

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i pewnego przewoźnika, oferującego transport na trasie Rumunia – Polska, doskonale trafiłeś. Dzięki zróżnicowanej flocie pojazdów, oferujemy transport całopojazdowy (FTL) oraz częściowy (LTL), a także transport ponadgabarytowy.

Transport maszyn i towarów do/z Rumunii

Transport z Rumunii, a także do Rumunii obsługujemy regularnie. Przewozimy niemal wszystkie maszyny: górnicze, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze i stolarskie. Realizujemy również zamówienia na transport maszyn budowlanych oraz produktów rolniczych, a także produktów ADR. Obsługujemy transport zarówno ładunków częściowych, jak i całopojazdowych. Jest to możliwe dzięki sprawnej flocie samochodów ciężarowych: od 3,5 tony DCM do 24 ton.

Transport do Rumunii

Doskonale wiemy, że jakość świadczonych usług transportowych ma ogromne znaczenie, dlatego do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Z nami transport do Rumunii przebiega szybko i bezpiecznie, dlatego jeszcze dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Spedycja Rumunia – informacje o Rumunii

Rumunia położona jest w południowo-wschodniej części Europy, z czarującym wybrzeżem nad Morzem Czarnym. To kraj oferujący wiele możliwości, a wspólne cele gospodarczo-przemysłowe regularnie zacieśniają stosunki handlowe z Polską. Zarówno eksport do Rumunii jak i import towarów z Rumunii to korzyści wynikające z obrotu towarami dla obydwu tych państw. My dzięki zróżnicowanej flocie pojazdów, możemy świadczyć regularny przewóz ładunków całopojazdowych, częściowych i ponadgabarytów.

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Firma transportowa Rumunia

Nasze wieloletnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej pozwala nam realizować przewozy towarów do Rumunii. Dokładamy wszelkich starań, aby szybki transport w konkurencyjnej cenie był dostępny dla każdego. Przekonaj się, że nasza kompleksowa oferta spełni wszelkie Twoje oczekiwania, dlatego nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na realizację zlecenia, idealnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Usługi świadczymy tylko dla firm.