Transport Estonia

Specjalizujemy się w transportach do krajów nadbałtyckich. Mamy spore doświadczenie w relacjach na trasie Estonia – Polska i Polska – Estonia. Regularnie wysyłamy samochody do Tallina, a także do stolic Litwy i Łotwy. Oprócz estońskich miast oraz Wilna i Rygi organizujemy również transport do wielu innych litewskich i łotewskich miejscowości.

Transport ciężarowy Estonia

Transport ciężarowy Estonia
Organizując transport częściowy i całopojazdowy do Estonii korzystamy z samochodów do 3,5 ton DMC, „solówek”, naczep, zestawów oraz chłodni. Z kolei transport ponadgabarytowy realizowany jest przy użyciu specjalistycznej floty przeznaczonej do przewozu towarów ponadnormatywnych.

Transport do Estonii

Inter-Logistic to firma transportowa specjalizująca się w organizowaniu różnorodnych tras. Oferujemy także transport drobnicowy do/z Estonii. Doskonała znajomość specyfiki branży – działamy od 1999 roku, wykwalifikowani specjaliści oraz konkurencyjne ceny to nasze największe zalety. Aby poznać szczegóły oferty transportu ładunków i spedycji z Polski do Estonii, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

Transport maszyn i towarów do/z Estonii

Mamy możliwość zorganizowania transportu międzynarodowego do Estonii z niemal wszystkich europejskich państw. Oferujemy przewóz towarów o różnorodnych rozmiarach oraz gabarytach, wliczając w to także zlecenia na transport towarów na paletach, maszyn oraz urządzeń ponadnormatywnych. Organizujemy transporty całopojazdowe i ponadgabarytowe.

Transport z Estonii

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową oferującą kompleksowy transport ładunków o rozmaitych gabarytach i wymiarach. Staramy się przewieźć towary w ekspresowym czasie. Możemy przetransportować różnorodne maszyny, w tym także maszyny budowlane, rolnicze, stolarskie i przemysłowe.

Chcesz poznać cenę transportu towarów z Estonii do Polski albo z Polski do Estonii? Skorzystaj z naszego kalkulatora stawek, pozwoli Ci on w prosty sposób poznać koszt transportu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią ofertę oraz podadzą wszelkie szczegóły.

Spedycja Estonia – informacje o Estonii

Estonia to prężnie rozwijający się kraj, którego stolicą jest Tallin. W mieście znajduje się port morski, który jest jednym z największych na Bałtyku. Tallin to największe miasto tego państwa, jednak to nie jedyny kierunek, do którego mogą być przetransportowane towary. Inne znane miasta, do których możemy dostarczyć ładunki to Tartu, Narwa, Pärnu czy Viljandi.

W 2020 roku najważniejsze sektory estońskiej gospodarki stanowiły handel hurtowy i detaliczny, transport, usługi związane z zakwaterowaniem, usługi gastronomiczne oraz przemysł. Estonia handluje głównie z państwami Unii Europejskiej (handel z UE to aż 66% estońskiego eksportu), najwięcej towarów transportowanych jest do Finlandii, Szwecji i na Łotwę.

Inter-Logistic – pewny, bezpieczny i tani transport do Estonii lub z Estonii

Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo transportu Estonia – Polska, dlatego też wszystkie materiały i towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika zgodnie z Konwencją CMR.

Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie zaoferować ubezpieczenie CARGO, jego koszt można poznać, kontaktując się z naszymi specjalistami. Odpowiemy na każde zapytanie ofertowe, zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Można się z nami skontaktować telefonicznie, drogą mailową lub wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.