Transport Szwajcaria

Organizowanie transportu do Szwajcarii stanowi nie lada wyzwanie, ponieważ kraj ten nie jest członkiem Unii Europejskiej ani nie należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dlatego jego organizacja wymaga specjalistycznej wiedzy i najlepiej zlecić ją profesjonalnej firmie logistycznej.

Inter LogisticTransport do Szwajcarii

Jednym z najczęstszych kierunków, na których prowadzimy naszą działalność jest transport Polska-Szwajcaria. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji usług transportowych do Szwajcarii. Jesteśmy firmą logistyczną, która regularnie współpracuje na tej trasie i wysyła samochody do największych szwajcarskich miast, m.in. Bazylea, Zurych, Berno czy Genewa i wielu innych. Organizacja transportów do Szwajcarii całopojazdowych i częściowych wymaga zapoznania się z zasadami, które nieco różnią się od realizowania transportu do innych krajów europejskich.

Transport ciężarowy do Szwajcarii

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. posiadając znajomość specyfiki transportu ciężarowego oraz spedycji do Szwajcarii podejmuje się go i od wielu lat realizuje w niezawodny sposób. Staramy się zapewnić wysokiej jakości organizację transportu ciężarowego. Posiadamy bezpieczne od czołowych marek pojazdy ciężarowe używane do transportu międzynarodowego do Szwajcarii.

Przewóz towarów do Szwajcarii

Świadczymy również usługi transportowe w zakresie przewozu towarów do Szwajcarii. Dbamy o załadunek, rozładunek oraz magazynowanie transportowanych ładunków. Podejmujemy się także transportu drogowego ładunków niebezpiecznych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Do transportu korzystamy z pojazdów ciężarowych oraz naczep, które są odpowiednio wyposażone do bezpiecznego i szybkiego przewozu towarów.

Transport ze Szwajcarii do Polski

Wymiana towarów odbywa się również ze Szwajcarii do Polski, ponieważ niemożliwe jest całkowite zamknięcie się na rynki europejskie. Organizacja oraz przeprowadzenie transportu na linii Szwajcaria—Polska odbywa się w krótkim czasie, ze względu na niedużą odległość między krajami. Najczęściej przedmiotem transportu ze Szwajcarii stają się materiały ogrodnicze bądź budowlane, choć nie brakuje również artykułów przemysłowych czy popularnych szwajcarskich zegarków i biżuterii. Przestrzegamy wszelkich norm prawnych oraz bezpieczeństwa podczas transportu towarów, a także podczas trwania czynności spedycyjnych.

Transport międzynarodowy Szwajcaria

Transport międzynarodowy pomiędzy Szwajcarią a Polską i odwrotnie, organizowany przez Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. przebiega bezpiecznie i bez zakłóceń. Obiecujemy naszym klientom kompleksowe świadczenie usług transportu ciężarowego oraz ładunków. Po naszej tronie leży troska o kwestie dokumentacyjne, nadzorowanie odpowiednich odpraw oraz dostarczenie ładunków w wyznaczone miejsce w umówionym czasie i w najniższej cenie.

Spedycja Szwajcaria – informacje o Szwajcarii

Planując realizację transportu do Szwajcarii bierzemy pod uwagę wszystkie kwestie prawne. Szwajcaria to państwo federacyjne, dlatego jesteśmy świadomi obowiązkowej odprawy celnej przed wjazdem na teren kraju oraz kwestie związane m.in. z tonażem pojazdów. Dokonanie spedycji w Szwajcarii wymaga znajomości wielu procedur, o których wypełnienie zadba nasz przewoźnik.

Inter-Logistic — pewny, bezpieczny i tani transport do Szwajcarii lub ze Szwajcarii

Szczycimy się tym, że już od ponad 17 lat możemy świadczyć usługi transportów drogowych do jak i ze Szwajcarii. Cenimy sobie odpowiednie przygotowanie logistyczne, a także bezpieczeństwo podczas transportu międzynarodowego. Dbamy o terminowość wykonania zleceń przewozu. Podczas transportów krajowych i międzynarodowych korzystamy z nowoczesnego taboru, busów, dbając o najwyższą jakość pojazdów do realizacji przewozów. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny przewozu ciężarowego, ładunków i spedycji, a każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu na naszej stronie z wykwalifikowanymi przedstawicielami, którzy udzielą fachowej pomocy.