Transport i spedycja Austria ↔ Polska

Inter-Logistic już od wielu lat nabywa doświadczenie w organizacji transportu do Austrii, m.in. do jej stolicy – Wiednia. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając zarówno o kwestie organizacyjne jak i dokumentację oraz terminowość wykonania zleceń. Organizując przewóz towarów warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która posiada wiedzę na temat obowiązującego prawa oraz odpowiednie doświadczenie w organizacji tak wielkich przedsięwzięć na terenie Europy.

Transport ciężarowy Austria

Transport do Austrii

Organizujemy transport do jak i w Austrii. Nasze usługi charakteryzują się transportem ekspresowym. Do realizacji przewozów na linii Polska-Austria wykorzystujemy wysokiej jakości pojazdy, a także doświadczonych kierowców, którzy są specjalistami z zakresu transportu międzynarodowego. Oferujemy transport ciężarowy do Austrii, który będzie zrealizowany zgodnie z założeniami, a także terminowo i w atrakcyjnej cenie.

Transport towaru do Austrii

Realizujemy również zlecenia związane z transportem towarów do Austrii. Bardzo często takie zlecenia obejmują transport takich ładunków jak: okna, materiały opałowe, wyroby metalowe, artykuły przemysłowe czy urządzenia rolnicze. Dbamy, aby przejazd transportowy do Austrii przebiegał w bezpieczny sposób, wykonujemy je specjalistyczną flotą pojazdów, używając odpowiednich palet.

Transport z Austrii do Polski

Z racji, że Austria jest krajem, który ma bardzo rozwinięta sieć dróg komunikacyjnych, co gwarantuje szybki transport, zajmujemy się także transportem z Austrii do Polski importując potrzebne materiały i surowce. Jesteśmy specjalistami z zakresu transportu i spedycji wśród krajów Unii Europejskiej. Naszym Klientom wytyczamy indywidualne drogi transportu, a także staramy się zrealizować wszystkie oczekiwania względem przewozu.

Spedycja Austria – informacje o Austrii

Austria jest państwem Unii Europejskiej, co znacznie ułatwia kwestie realizacji transportu ciężarowego oraz towarów do tego kraju z Polski. Zapoznanie się i wypełnienie stosownych formalności jest szybkie i zajmuje się nimi nasza firma, dzięki czemu transport w Austrii jest pewny oraz zawsze zrealizowany w ustalonym terminie. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań kontrahentów.

Skontaktuj się nami

 

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie

Inter-Logistic — pewny, bezpieczny i tani transport do Austrii lub z Austrii

Inter-Logistic to najlepszy wybór na rynku spedycyjnym. Oferujemy pewny i szybki transport Polska – Austria i Austria – Polska. Oferujemy naszym klientom wszystkie niezbędne usługi jak: realizację całopojazdowego, częściowego i ponadgabarytowego ładunku; bezpieczną relację pomiędzy miejscem załadunku a rozładunku; termin załadunku i dostawy; wymagany samochód, a także zapewnienie kwestii dokumentacyjnym jak ubezpieczenie CARGO (na życzenie Klienta), itp. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wytyczając trasę, a także uzgadniając warunki umowy odpowiednie do zleconego transportu. Współpracujący z nami kierowcy znają rozbudowaną sieć dróg. Skontaktuj się z naszymi fachowcami w celu doradzenia i sprawdź naszą ofertą.