Transport i spedycja Austria ↔ Polska

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. już od wielu lat nabywa doświadczenie w organizacji transportu do Austrii, m.in. do jej stolicy – Wiednia. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając zarówno o kwestie organizacyjne jak i dokumentację oraz terminowość wykonania zleceń. Organizując przewóz towarów czy przeprowadzki warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która posiada wiedzę na temat obowiązującego prawa oraz odpowiednie doświadczenie w organizacji tak wielkich przedsięwzięć na terenie Europy.

Transport do Austrii

Organizujemy transport do jak i w Austrii. Nasze usługi charakteryzują się transportem ekspresowym. Do realizacji przewozów na linii Polska-Austria wykorzystujemy wysokiej jakości pojazdy, a także zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy są specjalistami z zakresu transportu międzynarodowego. Oferujemy transport ciężarowy do Austrii, który będzie zrealizowany zgodnie z założeniami, a także terminowo i w atrakcyjnej cenie.

Inter Logistic

Transport towaru do Austrii

Realizujemy również zlecenia związane z transportem towarów do Austrii. Bardzo często takie zlecenia obejmują transport takich ładunków jak: okien, materiały opałowe, wyroby metalowe, artykuły przemysłowe czy urządzenia rolnicze. Dbamy, aby przejazd transportowy do Austrii przebiegały w bezpieczny sposób, wykonujemy je specjalistyczną flotą pojazdów, używając odpowiednich palet.

Transport z Austrii do Polski

Z racji, że Austria jest krajem, który ma bardzo rozwinięta sieć dróg komunikacyjnych, co może przyczynić się do szybkiego transportu. Zajmujemy się także transportem z Austrii do Polski importując potrzebne materiały i surowce. Jesteś specjalistami z zakresu transportu i spedycji wśród krajów Unii Europejskiej. Naszym klientom wytyczamy indywidualne drogi transportu, a także staramy się zrealizować wszystkie oczekiwania względem przewozu.

Spedycja Austria – informacje o Austrii

Austria jest państwem Unii Europejskiej, co znacznie ułatwia kwestie realizacji transportu ciężarowego oraz towarów do tego kraju z Polski. Zapoznanie się i wypełnienie stosownych formalności jest szybkie i zajmuje się nimi nasza firma, dzięki czemu transport w Austrii jest pewny oraz zawsze zrealizowany w ustalonym terminie. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb, dlatego jestem gotowi zorganizować pilotaż cywilny czy eskortę policji.

Inter-Logistic — pewny, bezpieczny i tani transport do Austrii lub z Austrii

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. to najlepszy wybór na rynku spedycyjnym. Oferujemy pewny i szybki transport Polska Austria i Austria Polska. Staramy się zapewnić naszym klientom wszystkie niezbędne usługi jak: realizację całopojazdowego, częściowego i ponadgabarytowego ładunku; bezpieczną relację pomiędzy miejscem załadunku a rozładunku; termin załadunku i dostawy; wymagany samochód, a także kwestii dokumentacji jak ubezpieczenie CARGO itp. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wytyczając trasę, a także uzgadniając warunki umowy odpowiednie do zleconego transportu. Współpracujący z nami kierowcy znają rozbudowaną sieć dróg. Skontaktuj się z naszymi fachowcami w celu doradzenia i sprawdź naszą ofertą.