Transport Finlandia

Jednym z głównych filarów naszej działalności są transporty na linii Polska-Finlandia i Finlandia-Polska. Regularnie wysyłamy samochody do miast takich jak: Helsinki, Espoo, Vantaa, Tampere, Oulu, Turku i Inari, a także wielu innych fińskich miejscowości położonych na terytorium całego kraju. Organizujemy transporty całopojazdowe i częściowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem służą pomocą oraz chętnie udzielają cennych rad i wskazówek na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy!

Transport ciężarowy Finlandia

Transport ciężarowy Finlandia
Świadczymy usługi transportowe na linii Finlandia-Polska i Polska-Finlandia, od lat specjalizując się w transporcie całopojazdowym i ADR. Do każdego zlecenia przypisujemy sprawdzonego i doświadczonego spedytora, dzięki czemu przewóz jest bezpieczny i odbywa się terminowo. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych o różnych możliwościach załadunkowych, spełniających europejskie wymogi dotyczące emisji spalin. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom Klientów o różnych potrzebach, dlatego możesz u nas szukać wsparcia w zakresie kompleksowego przewozu towarów. 

Transport z Polski do Finlandii

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalną trasę i flotę samochodową dostosowaną do specyfiki przewozu. Nasi specjaliści – zarówno kierowcy, jak i spedytorzy – angażują się w realizację transportu specjalistycznego towarów do Finlandii. Oferujemy transport drobnicowy do Finlandii z zachowaniem wszelkich standardów bezpiecznego przewozu. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom!

Transport towarów i maszyn do/z Finlandii

Zajmujemy się przewozami towarów i maszyn niestandardowych, dostosowując się do potrzeb klientów. Oferujemy transport międzynarodowy maszyn rolniczych, towarów na paletach, wyrobów metalowych, maszyn górniczych, a także transport okien czy szyb. Towary przewozimy terminowo, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i w zgodzie z obowiązującym prawem międzynarodowym. Transport do Finlandii to nasza specjalność, dlatego jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania!

Transport z Finlandii do Polski

Zapewniamy również transport z Finlandii do Polski. Jest to relacja, którą nasi pracownicy organizują regularnie, dzięki czemu wiemy, jak zaplanować i odbyć trasę, aby towary dotarły na miejsce o czasie. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać pomoc w zakresie wyceny, doboru najlepszej floty samochodowej czy sporządzenia dokumentów niezbędnych dla przewozu. Transport niskopodwoziowy, specjalistyczny i całopojazdowy – przewozimy niemal każdy towar bezproblemowo i w terminie!

Spedycja Finlandia – informacje o Finlandii

Skandynawia to obecnie jeden z najpopularniejszych kierunków w branży transportowej. Finlandia jest krajem położonym na północy kontynentu i mimo jej odległości jest krajem świetnie rozwiniętym pod względem przemysłu drzewnego, metalurgicznego, maszynowego czy spożywczego. Ten kraj słynie również z produkcji samochodów ciężarowych oraz specjalistycznych.

Firma transportowa Finlandia – pewny i bezpieczny transport z Finlandii lub do Finlandii

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży Transportowo-Spedycyjno-Logistycznej zdobytej podczas 23 lat działania na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom m.in. kompleksową obsługę, najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy firmy Inter-Logistic Polska, które gwarantują, że powierzając nam swój ładunek, będziesz zadowolony. W razie jakichkolwiek pytań możesz do nas zadzwonić!