Transport Serbia

Serbia to państwo w Europie Południowej, położone na Półwyspie Bałkańskim. Kierunek serbski jest dla nas bardzo ważny, dlatego regularnie realizujemy transport towarów. Wysyłamy samochody do Belgradu, Nowego Sadu, Kragujevac, Nisz i Panceva, a także wielu innych miejscowości, położonych na terytorium całego kraju.

Transport ciężarowy Serbia

Transport ciężarowy Serbia
Szukasz firmy transportowej, której mógłbyś w pełni zaufać i powierzyć transport na trasie Polska Serbia? Wybierz Inter-Logistic, gdzie zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem spełni Twoje oczekiwania, organizując kompleksowo bezpieczny transport w relacji Serbia Polska. Nasz nowoczesny i zróżnicowany tabor umożliwia przewozy niemal każdego ładunku. Realizujemy zarówno transport całopojazdowy jak i częściowy i drobnicowy.

Transport do Serbii

Zauważamy, jak rynek transportowy w Serbii w ostatnich latach prężnie się rozwija. To sprawia, że staramy się organizować coraz częstszy transport do Serbii, oferując kompleksową realizację zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby możliwie jak najlepiej wywiązać się z powierzonych nam zadań, a eksport towarów z Polski do Serbii odbywał się sprawnie i terminowo.

Transport maszyn i towarów do/z Serbii

Serbia jest krajem bogatym w złoża naturalne. Wydobywa się ropę naftową, gaz ziemny, węgiel kamienny, żelazo, miedź i wiele innych surowców. Przewozimy m.in. maszyny i urządzenia przemysłowe, budowlane oraz rolnicze. Wśród eksportowanych towarów natomiast znajdują się narzędzia i podzespoły mechaniczno-elektryczne, urządzenia elektryczne oraz części eksploatacyjne do samochodów osobowych. Infrastruktura drogowa w Serbii pozwala sprawnie realizować przewóz towarów.

Cena transportu do Serbii

Dzięki doskonałej znajomości branży oraz doświadczeniu w logistyce, transporcie i spedycji możemy oferować realizację zleceń w rozsądnej cenie. Każdorazowo staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Ustalając cenę transportu do/z Serbii bierzemy pod uwagę czynniki takie jak typ ładunku, miejsce załadunku i rozładunku, termin dostawy, rodzaj samochodu i inne czynności m.in. ubezpieczenie CARGO i tłumaczenie dokumentów. Jeśli zatem chcecie Państwo sprawdzić naszą cenę, zapraszamy do kontaktu, wysyłając do nas zapytanie. Nasz doświadczony zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące usługi transportowej.

Transport z Serbii

Transport na trasie Serbia – Polska to bardzo chętnie obsługiwany przez nas kierunek. Przewozimy z Serbii towary transportami całopojazdowymi, częściowymi i ponadgabarytowymi. Nieustannie modernizujemy i wzbogacamy flotę samochodów ciężarowych tak, aby móc podjąć się realizacji jak największej ilości zleceń. Ponadto, dbamy o to, aby transport ciężarowy z Serbii do Polski był bezproblemowy i przebiegał w zgodzie ze wszystkimi przepisami transportowymi i celnymi.

Spedycja Serbia – informacje o Serbii

Serbia jest krajem śródlądowym, bez dostępu do morza. W ponad 70% jej obszar zajmują góry i wyżyny, zapewniające przepiękne widoki. To ważny europejski węzeł komunikacyjny, gdyż to właśnie tutaj przebiegają główne trasy prowadzące z Europy Zachodniej i Środkowej do Bułgarii czy Grecji. Posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg, z czego autostrady są płatne.

Firma transportowa Serbia – pewny i bezpieczny transport do Serbii lub z Serbii

Działamy kompleksowo, dając naszym klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem do Serbii i z Serbii, starannie planujemy przewóz, nie zapominając o bieżącym nadzorowaniu przebiegu jego realizacji. Każda nasza przesyłka jest ubezpieczona w ramach OC przewoźnika. Na życzenie klienta istnieje możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia CARGO.