Transport Litwa

W Inter-Logistic specjalizujemy się w transporcie towarów do krajów nadbałtyckich. Od wielu lat regularnie przewozimy ładunki w relacjach na trasie Litwa – Polska i Polska – Litwa. Jesteśmy w stanie zorganizować przewóz do takich miast jak Wilno, Kowno, Kłajpeda oraz innych litewskich miejscowości. Organizujemy także transport do Łotwy oraz Estonii.

Transport ciężarowy Litwa

Transport ciężarowy Litwa

Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług transportowo-spedycyjnych. Realizujemy transport ładunków częściowych, całopojazdowych i ponadgabarytowych w imporcie oraz eksporcie.

Planując transport częściowy i całopojazdowy do Litwy wykorzystujemy od 3,5 t DMC do naczep 24t. Z kolei transport ponadgabarytowy organizowany jest przy użyciu specjalistycznej oraz przeznaczonej do tego celu floty.

Transport do Litwy

Nasza firma transportowa, dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży – na rynku transportowym działamy od 1999 roku – jest w stanie skrupulatnie zaplanować każdą trasę, nie tylko do Litwy i pozostałych krajów bałtyckich, ale również innych europejskich państw.

Chcesz poznać szczegóły oferty przewozu towarów i spedycji z Polski do Litwy? Aby uzyskać potrzebne informacje, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. W celu poznania szacowanej ceny możesz skorzystać z naszego kalkulatora stawek. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób możesz sprawdzić koszt transportu Polska – Litwa.

Transport maszyn i towarów do/z Litwy

W Inter-Logistic możemy zorganizować transport międzynarodowy z Litwy do niemal wszystkich europejskich państw. Dzięki specjalistycznym pojazdom oraz wykwalifikowanym pracownikom możemy przewieźć towary o rozmaitych gabarytach i rozmiarach. Oferujemy transport towarów na paletach, ładunków ponadgabarytowych oraz różnorakich maszyn – od rolniczych, przez stolarskie, budowlane, aż na przemysłowych kończąc. Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalny transport niskopodwoziowy, całopojazdowy oraz ponadnormatywny.

Transport z Litwy

W celu ustalenia szczegółów i uzyskania potrzebnych informacji – w tym m.in. kosztów, możliwych terminów realizacji transportu Litwa – Polska – zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde zapytanie ofertowe w możliwie jak najkrótszym czasie.

Spedycja Litwa – informacje o Litwie

Litwa to niewielki, ale dynamicznie rozwijający się kraj bałtycki należący do Unii Europejskiej oraz NATO. Graniczy z czterema państwami – z Polską na południu, Łotwą na północy, na wschodzie i południu z Białorusią oraz z obwodem kaliningradzkim, będącym częścią Federacji Rosyjskiej, na południowym zachodzie. W kraju przeważa transport kolejowy oraz drogowy. Najważniejsze miasta, do których także możemy przetransportować Twój ładunek, to Wilno (stolica), Kowno, Kłajpeda, Szawle, Poniewież, Olita czy Mariampol.

Gospodarka Litwy oparta jest na usługach, głównie rozwija się handel i transport. Ważnym punktem na mapie Litwy, oprócz Wilna, które jest stolicą, jest również Kłajpeda. Znajduje się tam jeden z największych portów morskich nad Bałtykiem.

Inter-Logistic – pewny, bezpieczny i tani transport do Litwy lub z Litwy

Organizując przewóz towarów, dbamy o bezpieczeństwo transportu na Litwę. Z tego powodu wszystkie przewożone materiały i towary są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OC przewoźnika. Na życzenie Klientów możemy także zaoferować ubezpieczenie CARGO.