Firma spedycyjna

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o.

 • 21 lat na rynku

  21 lat na rynku

 • 4 mln zorganizowanych tras

  4 mln zorganizowanych tras

 • 8 tys zadowolonych klientów

  8 tys zadowolonych klientów

Inter Logistic

Ponad 20 lat na rynku jako firma spedycyjna

Nasza firma spedycyjna Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. z powodzeniem działa w branży spedycji i logistyki od 1999 roku. Zajmujemy się organizacją transportów całopojazdowych, ponadnormatywnych, ADR (niebezpiecznych) oraz ładunków częściowych. Nasze usługi spedycyjne świadczymy wyłącznie dla firm, troszcząc się o każdy szczegół współpracy. Zasięg działalności naszej firmy spedycyjnej obejmuje zarówno teren naszego kraju, jak i całą Europę, a w szczególności Ukrainę, Białoruś, Rosję i Kazachstan. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat pozwoliło nam zyskać renomę rzetelnego partnera w biznesie. Siłą naszego sukcesu są wykwalifikowani pracownicy, którzy biegle posługują się językami obcymi oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje w trakcie licznych szkoleń i kursów z zakresu TSL. Dzięki temu nasz zespół profesjonalistów każdego dnia z dobrym rezultatem może reagować na nawet najbardziej wymagające potrzeby Klientów, proponując im optymalne rozwiązania spedycyjno-logistyczne.

Współczesność kontra branża TSL

Współcześnie wszystkie modele biznesowe opierają się na sieci kontaktów i zależności, wymagając od firm spedycyjnych i transportowych optymalizacji kosztów, dotrzymania terminów oraz zaplanowania kompleksowych rozwiązań. Planujemy i organizujemy trasy o zróżnicowanym stopniu skomplikowania przy ścisłej współpracy z profesjonalistami branży TSL. Stawiamy na ciągły rozwój, szkoląc się i inwestując w innowacyjne rozwiązania nierozpowszechnione dotąd na rynku spedycyjnym. Inter-logistic Polska sp. z o.o. jako doświadczona firma spedycyjna wie, czego potrzebują klienci, proponując rozwiązania zindywidualizowane pod kątem potrzeb Klientów. We współpracy stawiamy na przejrzystą komunikację i korzystne dla obu stron warunki umowy spedycyjnej. W odpowiedzi na postawione nam wyzwania staliśmy się profesjonalnym operatorem logistycznym, czyli profesjonalną i godną zaufania firmą spedycyjną.

Więcej, niż 4 mln zorganizowanych tras przez naszą firmę spedycyjną

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. do tej pory zorganizowała ponad 4 miliony profesjonalnych przewozów różnego rodzaju ładunków o różnorodnych rozmiarach na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Spedycja to nie tylko różne formy transportu, ale w głównej mierze także organizacja i nadzorowanie wszelkich czynności, koniecznych do bezpiecznego i skutecznego dostarczenia towarów z punktu A do punktu B. Posiadamy najlepsze środki transportu - pojazdami o ładowności od 1 do 24 t, a także do przewozu ponadgabarytów. Przy każdym zleceniu zapewniamy dobór samochodu do danego rodzaju transportu, optymalny czas tranzytu oraz elastyczne terminy dostaw. Jako firma spedycyjna gwarantujemy również kompleksową organizację przewozu m.in. składowanie towaru, ubezpieczenie towaru na czas transportu, przygotowanie stosownej dokumentacji przewozowej oraz mamy możliwość zaaranżowania odpraw celnych.

Usługi świadczone przez firmę spedycyjną

Nasza firma spedycyjna Inter-logistic Polska Sp. z o.o. wie, jak tworzyć odpowiedzialny biznes. Kierunek naszej działalności wyznaczają potrzeby Klientów. W zgodzie z tą zasadą specjalizujemy się między innymi w:

 • usługach organizacji transportów ponadgabarytowych,
 • przewozach całopojazdowych oraz ładunków częściowych, a także przewozach drobnicowych,
 • transporcie ładunków niebezpiecznych ADR oraz towarów wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej,
 • usługach odbioru kontenerów z portów morskich oraz ich dystrybucji.

O profesjonalizmie i skuteczności działań Inter-logistic Polska Sp. z o.o. świadczą liczne opinie naszych Klientów, dla których przodujemy w branży firm spedycyjnych.

Ponad 8 tys. zadowolonych Klientów z usług naszej firmy spedycyjnej

Zadowolenie klientów to jeden z naszych głównych celów. Naszej firmie spedycyjnej zaufało już ponad 8 tysięcy Klientów, dzięki świadczeniu usług spedycyjnych najwyższej jakości: profesjonalnej obsługi klienta w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego oraz doradztwa logistycznego. Nasza firma transportowa dba o jak najbardziej kompleksowe podejście do zagadnień logistyki, by zapewnić Klientom przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów. Rzeszę klientów przysporzyła nam również strategia odpowiedzialnego biznesu, która uwzględnia społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty działalności gospodarczej. Prowadzimy biznes oparty na zasadach otwartego dialogu z pracownikami, z interesariuszami, ze społecznością lokalną oraz z całym otoczeniem. Wszystkie powyższe działania sprawiają, że dziś jesteśmy postrzegani jako firma spedycyjna godna zaufania.

O firmie