Usługi dodatkowe

 • 1

  Doradztwo

  Potrafimy nie tylko słuchać Klientów, ale też skutecznie doradzać w sprawach związanych z transportem, spedycją, czy logistyką. Tworzymy skuteczne strategie, przekładając je następnie na działania zwiększające świadomość marki, podnoszące sprzedaż i zyski przedsiębiorstwa.

 • 2

  Logistyka kontraktowa

  Świadczymy zewnętrzną obsługę logistyczną przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza, pozwalają optymalizować koszty z zakresu transportu i spedycji w każdej firmie. Chętnie pomożemy w działaniach, których głównym celem jest sukces Państwa firmy.

 • 3

  Ubezpieczenia

  Oferujemy możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia zapewniającego ochronę ładunku, m.in. ubezpieczenie typu ALL RISK. Dzięki temu przewożony przez nas ładunek jest w pełni zabezpieczony przed zdarzeniami losowymi.

 • 4

  Tłumaczenia

  Działając na terytorium Europy i kilku innych krajów, obracamy się w środowisku wielojęzycznym. Proponujemy profesjonalne tłumaczenia dokumentów, zaświadczeń i pism urzędowych. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami.

  Więcej na www.inter-translator.pl

 • 5

  Szkolenia

  Wiedza dotycząca współpracy międzynarodowej jest obecnie niezbędna w prowadzeniu działalności za granicą, dlatego firma Inter-Logistic Polska oferuje także, szkolenia związane z wymianą towarów na rynkach międzynarodowych. Naszym zdaniem warto poszerzyć swoje horyzonty i zagłębić tajniki handlu międzynarodowego.

 • 6

  Magazynowanie

  Na życzenie klienta mamy możliwość wynajmu przestrzeni magazynowej pod konkretne ładunki. Oferujemy nowoczesne obiekty magazynowe klasy A z możliwością wysokiego składowania na terenie aglomeracji śląskiej oraz województwa dolnośląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.