Więcej o transporcie krajowym

Data:
Autor:
Kategoria: transport_krajowy

Dynamiczny rozwój firm, które obsługują branże z linii technologicznych, wytwarzania konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, a także maszyn rolniczych, w dużej mierze zależy od dobrej organizacji linii transportowej. Fachowo i profesjonalnie doradzamy w zakresie planowania, transportu oraz załadunku. Świadczymy usługi dla firm i specjalizujemy się w tym od wielu lat. Ogromne doświadczenie naszych pracowników, składa się na sukces i generowanie większych dochodów Twojej firmy.

Prowadzimy usługi w zakresie transportu krajowego – trafiamy do każdego regionu Polski. To zdecydowana przewaga na rynku krajowej logistyki i transportu.

Chcesz skorzystać z naszych usług transportu krajowego – zobacz co nas wyróżnia?

Optymalna obsługa i wielotorowe działanie. Zajmujemy się wszystkimi formami przewozu ładunków, zarówno całopojazdowego tzw. full truck load, jak i częściowego, czyli less than truckload. Przewozimy również wielkogabaryty, ładunki niebezpieczne i palety z dowolnym towarem. Przez to, że w ramach naszej obsługi, zajmujemy się wyłącznie transportem firmowym, dobrze znamy potrzeby naszych klientów i możemy dopasować się do kalendarza transportu poszczególnych jednostek.

Samodzielnie dobieramy odpowiedni, bezpieczny i zgodny z przepisami ruchu drogowego środek transportu, posiadamy dostęp do wszystkich samochodów od 1T – 24T. Nasi pracownicy to certyfikowani specjaliści: możesz liczyć na ich kompleksowe doradztwo.

Optymalny transit timeszybkość, sprawność i terminowość dostaw transportu krajowego

Rzetelne obliczenie szacunkowego czasu na przejazd z towarem od punktu A do punktu B to podstawa dobrze działającej firmy transportowej. Wszelkie opóźnienia generują koszty, niezadowolenie klientów i wpływają negatywnie na kolejne zamówienia.

Wiemy, jak ważne z punktu widzenia firmy, jest generowanie zarobków i eliminowanie strat, dlatego zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, na wszystkich etapach transportu krajowego.

Przygotowujemy niezbędną dokumentację. Ułatwiamy organizację wszystkich dokumentów, jak: ubezpieczenie, czy zezwolenia.

Transport krajowy to nie wszystko – czym się specjalizujemy?

Nasze usługi to nie tylko transport krajowy, obejmują one zarówno transport ładunków nienormatywnych, czyli takich, których waga przekracza dopuszczalne wielkości określone w przepisach ruchu drogowego, jak i przewóz ładunków niebezpiecznych ADR.

Posiadamy doświadczenie w doborze odpowiedniego do wielkości oraz konieczności środka transportu. A co ważne, nigdy nie pozwalamy, by Twój ładunek nie dotarł na miejsce w określonym czasie.