Inter Logistic - Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym

     

Spedycja Hiszpania / Portugalia ↔ Polska

Półwysep Iberyjski to popularny region, który zaopatrujemy w towary naszych klientów. Dlatego mocno rozbudowaliśmy sieć transportu i spedycji na terenie Hiszpanii i Portugalii. Zobacz gdzie i jakimi pojazdami jeździmy na tych terenach.

Spedycja Hiszpania

Regularnie wysyłamy nasze pojazdy do Barcelony, Bilbao, Saragossy, Madrytu, Walencji, Murcji, Malagi, Sewilli, Vigo, a także wielu innych hiszpańskich miejscowości — wedle życzenia Klienta.Oferujemy szybką bezpieczną dostawę towaru do wybranego celu, zarówno do Hiszpanii, jak i z Hiszpanii. Spedycja do Hiszpanii z Inter Logistic jest bezpieczna ponieważ nasze ładunki są w pełni ubezpieczone.

Transport Portugalia

Jeśli szukasz firmy, która zabierze Twój transport do Portugalii, oto jesteśmy. Nasze samochody dostarczą ładunki do takich miast jak Lizbona czy Porto, jeśli jednak wybrałeś jedną z pozostałych miejscowości, również zrealizujemy takie zamówienie. Nie straszne nam drogi Bragi, Coimbry czy Faro. Warto zaznaczyć, że prowadzimy również transport w drugą stronę — jeśli zatem masz ładunek w słonecznej Portugalii i chcesz go przewieźć do Polski, jednego z krajów europejskich, do Rosji lub na Bliski Wschód — wykonamy dla Ciebie taki przejazd!

Transport Hiszpania i Portugalia - Polska > firma transportowa Inter LogisticTransport całopojazdowy i częściowy

Nasza oferta obejmuje transport całopojazdowy, częściowy, a także transport ponadnormatywny oraz drobnicowy do każdego miejsca na terenie Hiszpanii i Portugalii. Działamy w eksporcie i imporcie — na Twoje życzenie przywieziemy ładunek z terenów Półwyspu Iberyjskiego do Polski lub dowolnego kraju Unii Europejskiej + Rosji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla firm.

Cenniki przewozu na trasie Hiszpania i Portugalia

Zapraszamy do skorzystania z naszego Kalkulatora cen, po którego wypełnieniu w ciągu 15 minut otrzymasz wstępny kosztorys transportu na trasie Hiszpania — Portugalia — Polska. Cena zależy od kilku czynników, między innymi:

  • jakie gabaryty ma ładunek (czy mieści się w normie, czy jest ponadgabarytowy wymiarowo lub wagowo),
  • jaki jest cel podróży (Hiszpania, Portugalia, droga z powrotem),
  • termin wykonania dostawy,
  • czy jest to transport całopojazdowy, czy częściowy

Napisz nam wszystkie szczegóły, jakie dotyczą danego transportu, a jego wycena będzie dokładniejsza.

Kim jesteśmy?

Firma Inter Logistic działa na rynku spedycyjnym od 1998 roku i ma wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Doskonale znamy się na rzeczy. Znamy mentalność mieszkańców krajów, do których wysyłamy nasze transporty, a także posiadamy sprawdzoną i solidną kadrę zawodowych kierowców, którzy poradzą sobie z każdą, nawet najcięższą sytuacją podczas podróży. Wszystko to sprawia, że zapewniamy naszym Klientom nie tylko kompleksową obsługę transportu, ale również: najwyższą jakość usług, doradztwo, pomoc w skompletowaniu dokumentacji i to, co w tej branży najważniejsze: pewność i bezpieczeństwo ładunku.

Gdzie jeszcze jeździmy?

Spedycja Hiszpania — Portugalia — Polska to tylko jeden z wielu kierunków, jaki oferujemy w naszej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w tym z transportem na Wschód: do Rosji, Ukrainy, Białorusi, na Zachód: do Francji, Belgii, Holandii, transportem ponadgabarytowym i transportem krajowym.